IAA Hannover 2014

Autor sibencan, Rujan 28, 2014, 22:08:51

5AR

SOLARIS  Lijepi New Urbino, vidi se da nema unutarnjeg retrovizora, a kamere kao i display za njih nisam primjetio.



Urbino12















Urbino 18














5AR

SOLBUS je ovog puta predstavio zglobni Solcity CNG za razliku od prošlog puta di je bio solo bus (isto CNG) te je razlika samo u položaju maglenki i ljepšoj izvedbi nosača retrovizora.





















5AR

SOR electro low entry osvježen izgled, nema više onih naglih grbavih prijelaza krova kao da su spojena dva autobusa. 















5AR

STEINBORN

Daily C70 Lord XXL





Sprinter Lord Light 516









5AR

SUN

Sundancer









Sunrise Cabrio



Sunrise








5AR

TAM

Vivair, aerodromski autobus koji se proizvodi u tri dužine od kojih srednji i duži imaju i svoje šire izvedbe pa ih je ukupno pet u ponudi. Izložen je najveći model 104WL. Umjesto retrovizora za vozača ima kamere.
















5AR

Vive TH, ono što sam u napisao u uvodnom djelu sada potvrđujem slikama. Od starog modela dijeli samo ime i oblik krova, produžen je na 10.2m, vrata su premještena iza druge osovine i dobilo se 8m3 tretnog prostora. Motori su E6 Man i li Cummins sa 290/285ks. Nadam se dobroj prodaji.

















5AR

TEMSA

LF 12, Temse za europsko tržište imaju skraćena imena dok se stara imena još uvijek negdje koriste pa je za ovaj model ime Avenue LF 12.
Ovaj gradski model (i MD 9LE) koristi Cummins a ostali Daf ili Man motore.














5AR

MD9LE, je midibus koji pripada u dvije kategorije ovisno o broju i rasporedu sjedala. Može biti gradski a može biti i za kratke izlete sa kapacitetom do 60 putnika i do 33 sjedala.





5AR

LD12 IC, međugradski autobus iz izletničke kategorije.
















zlikowszky

Citat: 5AR  u Prosinac 07, 2014, 23:55:03
MD9LE, je midibus koji pripada u dvije kategorije ovisno o broju i rasporedu sjedala. Može biti gradski a može biti i za kratke izlete sa kapacitetom do 60 putnika i do 33 sjedala.
Petar, meščini da ti je tu nekaj pobjeglo...midibus sa kapacitetom do 60 putnika? Pa kud stanu???
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

5AR

Je imaš pravo, pobjeglo mi je nekaj.  hi


5AR


5AR

HD12,  prije znana kod nas kao Safari HD a u Turskoj i okolici još uvijek Safir. Meni lijepo složeni autobus a da nije europski proizvođač, čak sam dobio opomenu osoblja da ne slikam detalje.  umnik2  rofl










Servis

Citat: 5AR  u Prosinac 09, 2014, 22:56:09
čak sam dobio opomenu osoblja da ne slikam detalje.  umnik2  rofl

Je, pazi da nisu slučajno nešto revolucionarno osmislili. :)