Linije - razno 2015.

Autor Ivan, Veljača 02, 2015, 14:26:03

smogovci.bbb2

U skladu sa normama u EU kojoj smo pristupili prosjek vozila 7 godina. Ima Grad Zagreb novaca. Recimo novci koji se daju svake godine iz gradskog proračuna za GNK Dinamo, eto 15 MAN zglobova novih, SVAKE GODINE!!! Ovo je forum o autobusima pa neznam kakve veze imaju tramvaji u Beču. Ako smo već kod toga, imamo i mi ČKD stare 40ak godina, i Đuru Đakovića također. Pa zar trebamo stremiti ka tome. Koliko sam primjetio ima Vas nekoliko forumaša koji guslate po svome da se ne nabavalju novi autobusi u ZET i trebamo biti zadovoljni sa kockicama jer eto još voze pa kaj bi šteli nekakav komfor u JGP. I ako netko poput mene nije na Vašoj valnoj duljini odmah ne valja. Super  >:D
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

tramvajac 92

Nije fer da se putnici na nekim linijama zlostavljaju (nemam bolji izraz) isključivo starim autobusima, dok druge linije voze isključivo nove, osim ako ima neki dobar razlog za to. I ne, nije razlog moraju negdje voziti, idemo popuniti jednu liniju s njima.

Dobar razlog je da npr. za Klinča Sela vozi SL 283 a na 118 novi bus, jer je ovaj primjereniji za tu liniju.

Portos

Stariji autobusi bi trebali voziti na dvokratnim voznim redovima i na onima koji se povlače sa linije nakon poslijepodnevne špice. U načelu postoji dovoljan broj novijih autobusa za popunu linija ali s obzirom da im koeficijent tehničke ispravnosti nije onakav kakav bi trebao biti u promet se često redovito šalju i stariji neklimatizirani autobusi.
Smatram da treba forsirati izlaz vozila sa manje pređenih kilometara, vozila za čiji pogon se koristi jeftinije pogonsko gorivo i vozila koja se manje kvare odnosno čije je održavanje u prosjeku jeftinije od održavanja drugih tipova vozila. Pri tome nipošto ne podržavam stihijske rashode starijih vozila nego pametno gospodarenje istima.

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

smogovci.bbb2

Ma znamo svi u čemu je problem. Uprava se uvijek postavljala po podobnosti. Struku nitko ništa ne pita, vozače, servisere, putnike još manje i imamo to što imamo, nedostatak vozača, neprimjerena vozila, loše održavanje, neusklađene vozne redove, loše trasirane linije, i tako dalje i tako bliže. Sve u svemu, suma sumarum jedna ne lijepa priča  russian_roulette
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Ivan

Molim link na "EU norme"...

Ovo sa "strukom", koliko god bilo problema, također nema veze s ovom temom i izmišljeno je bez razgovora sa stvarnim ljudima na terenu, da se pita majstore nabavljalo bi se dijelove kako treba, a ne samo nove autobuse dok se ne raspadnu. Također ima vozača koji vole i starije autobuse, pogotovo onih kojima klima ne predstavlja puno.

Nitko nije protiv nabavljanja novoga niti toga da novi voze u smislenom postotku, nego protiv ovakvih infantilnih rasprava koje ne poštuju zdrav razum.

STIB

U zadnje vrijeme nešto češće koristim liniju 107, pa imam par pitanja:
- zar stvarno nema potrebe za njom cijeli dan?
- čini mi se da su (i) ovdje vremena prometovanja prilagođena nekadašnjem "tvorničkom" smjenskom radu, tj. da bi bilo više koristi kad bi ujutro zadnji autobus sa Žitnjaka kretao oko 8:30, a ne već u 7:30. Popodne je nešto bolje...
- koji bus (VR?) vozi večernju rundu (polazak u 20:45 od križanja HBZ/Slavonska prema Jankomiru) - pretpostavljam da je to bus s neke od linija s GK
- zašto ta jedna večernja runda subotom vozi od Radničke?
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

Ivan

#66
Večernje runde radi nešto s Glavnog kolodvora, ne znam kako je sad ali obično je bio neki 220 ili 221 koji završava oko 20 h.

Ima potrebe cijeli dan, no ZET je inertan kakav je pa nije shvatio da se linija 107 kosi i s kapacitetom i potrebama linije 281 koja je neopravdano rijetka radnim danom (preklapanje dok je jedna prazna druga je puna i obrnuto, jer jedna služi stanovništvu a druga industriji umjesto da se poveže u jednu koja će raditi oba posla i biti puna na obje strane svaki dan), a kamo li da primijeti da industrija iz 80-ih kad je 107 isplanirana, više nije ni slična onome što je bila, ili da napokon omogući normalnu liniju Avenijom prema zapadu dok su kvartovi zapadno od Savske narasli za nekoliko desetaka tisuća ljudi zadnjih godina a tražili su cjelodnevni promet još 90-ih, no dobivamo samo stagnaciju i produženje voznih vremena (5, 115 i 134), ili direktne redukcije (114 i pogotovo na 17, najjačoj liniji ovdje koja je reducirana skoro koliko 220 kad se uzme produženje vremena i smanjenje broja v.r.).

Uglavnom, da se mene pita, treba se dogoditi i preuređenje linija od Prečkog i Španskog do Malešnice i Stenjevca jer sve više je nezadovoljnih, i uklapanje u jedan format linija 281 i 107 umjesto da se dupliraju u istim vremenima.
Ili treba povezati u jednu liniju Jankomir-Novi Jelkovec, ili vjerojatno smislenije skratiti taktom pojačanu cjelodnevnu 107 na Glk i pojačati istovremeno 281, a oni koji trebaju vezu između dvije linije umjesto sadašnje duge će imati lako presjedanje sa češćim linijama kod NSK.
Također bi u rješenja unio i liniju na Medarskoj i produženje/preusmjerenje neke od linija Šoljanovom u PB Jankomir, treba više problema riješiti u jednoj ideji umjesto pojedinačnih brljanja, većina toga se može s postojećim kapacitetima i troškovima i s prednostima za vozače umjesto zastarjelih i premarajućih dvokratnih, kad bi bilo znanja, inicijative i volje...

tramvajac 92

Mislim da dolazi 221/1 za taj krug.

dean25

Za STIBA:
Radni dan večernji polazak od križanja HBZ/Slavonska do Jankomira ostvaruje vr 22101,
a subotom od Radničke do Jankomira u 20:40 ostvaruje vr 22801 (bus dođe prazan bez putnika sa Svetica u 20:22 do križanja Radnička-Slavonska u 20:30 i čeka 10 minuta tamo do 20:40).

STIB

Hvala. to mi je trebalo :-)
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

smogovci.bbb2

Ako netko zna molim odgovor, iz kojeg razloga radnim danom (polazak u 17h lin 222 iz Jaruščice) bus vozi na GLK?! A drugo, molim Ivana za njegov prijedlog za liniju 234 kako bi povezao Lanište i Jaruščicu jer po meni je sad linija 234 totalno bezveze projektirana kako vozi do Laništa od Remetinečkog rotora u pravcu Laništa i kroz samo Lanište. Lp
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Ivan

Slažem se, linija 234 se sad potpuno nelogično vraća natrag prema sjeveroistoku pa su stanice Savski Gaj XII i okretište Lanište udaljeni 200 m...
Možda bi trebalo najjednostavnije ići kud su išli kad se preuređivala Remetinečka, preko onog što je sad Ul. Ive Robića (nekad samo put označen strelicom za Lanište) s jednom ili dvije stanice kroz Lanište, pa dalje na okretište Remetinec (Jaruščica). Vremenski bi bilo jednako umjesto da se toliko vraća.

A što se tiče 222, treba dobro promisliti što s njom jer trenutno kao i 107 na prevelikom dijelu bezvezno radi dvostruki posao s linijom 281.
Da se mene pita, postojala bi "istočna 109" preko Donjih Svetica i povezivala Novi Zagreb i Dubravu, to bi možda trebala biti puno izmijenjena 222, no možda nema potrebe i možda ju treba i ukinuti.
Također bi možda bilo dobro i izgraditi stajalište za 281 na petlji da se može presjesti s tramvaja, iako znam da to nije najjednostavnija investicija.

Tomek

Sa 222 se dosta ljudi iz NZG-a koriste da dođu do Arena centra

822DoDo

prvo bi trebali ukinuti besmislenu 282 i 281 produzit do Sesveta, a ne lovit bus iz Dubca ili Sesveta da bi ulovio 281 za kolodvor
Das Beste oder nichts. MB

221

Zbog Floraarta cijeli tjedan velika kašnjenja linija s GK-a u poslijepodnevnim satima. Konkretno, vožnja do Travnog trajala 39 minuta.