Samoborček - novosti i rasprava

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 01:09:41

tomekk

Citat: tramvajac 92  u Srpanj 14, 2014, 18:25:21
... a kako je najnoviji bus iz 2008 (znači 4 godine star) vrijeme bi bilo za shopping.
Dobra matematika  good_boy
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

tramvajac 92

Je, imaš pravo, al kak sam veliš: Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno.
6 godina je, samim tim još gore.

Servis

Obično su im vozači poznati po civiliziranom ponašanju u prometu, pogotovo na međugradskim linijama, no jučer na liniji u 15:10 iz Šibenika za Zagreb jedan vozač je malo izvodio egzibicije. Jedan mi je javio da je počeo kod Karlovca sa divljim prestrojavanjima da se trebalo držati, da je bilo divljeg kočenja na Demerju jer nije gledao da ne radi ENC traka u koju ide i onda za kraj na raskrižju kod INA-e prošao kroz čisto crveno.

kava

hochdecker

Upravo sam stigao sa 415ul buasines iz SMB u ZG. Ručni mjenjač, sjedala solidna nagibna sa naslonjačem za ruke. Nema suvozačevo sjedalo niti frizider. Dosta dobra izolacija pa se motor ne Čuje previše. Neu Ulm tablic. Nije loša..

goranxxx

SETRA 417 HDH

Majstor

Novost jedna Ex BBS S315 ul vozi sa Samoborcek naljepnicama ?
Samo mi sudite pošteno !

hochdecker


hochdecker


Tomek

I gbr 160 je dobila ZG registracije!

Majstor

Nažalost
Dok se Samoborcek obnavlja sa S315 Ex BBS i onom Amfibijom Jakopic Leasing došao po svoje
S 417 HDH --- skinute radkape i ogledala
S 315 Ul --- 5 kom+ ( navodno još 5 ) 
Samo mi sudite pošteno !

Casper

Pa kakva im je sudbina? Baš je netko napisao da su se udomaćili u Šibeniku, mislim da im je to ok linija i one linije za Samobor su stvarno u redu popunjene tako da gubitci i milijunski dugovi prema državi mi nisu jasni!

Dreamwalker

Koje Setre su oduzete??? One žute s 54xx-BF tablicama???
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Majstor

Da zute automatic i 4 kom 400 serije
Samo mi sudite pošteno !

Garage

Moja pohvala vozačima Samoborčeka. Linija Zagreb-Dubrovnik.
Rano jutro, Badnjak, ja se u 4 ujutro smrzavam (stigao iz Zadra ATP Šibenik, Trieste-Dubrovnik, ali je vozio samo do Splita). I, prvi sljedeći za Dubrovnik je bio Autoturistov u 5.15.
Dečki su me nakon ljubazne zamolbe pustili u Setru troosovinac, karta cca 96kn, iako su kazali da ne bi smjeli jer je linija direkt. Na moj prigovor da ipak nije međunarodna i bi li me ikako mogli pustiti unutra da se ne smrznem na hladnoći ipak su me pustili.
Jako brza i ugodna vožnja autocestom do Metkovića, prva jutarnja kava i bez zaustavljanja u Neumu bili smo točno 8.00 u gradu. Znači 3 i pol sata vožnje.
Inače, nikad prije nisam koristio Samoborček i ovo je jako dobro prvo iskustvo!

VISEON

#629
Zato na Badnjak iz Šibenika za Zagreb bez prethodnog otkazivanja na ranije prodane karte otkazana linija. Naravno putnici udrili po informacijama i prometniku na kolodvoru (bilo jako puno žena i male djece).
Inače su se već zadnju godinu od Samobročeka znale događati ovakve situacije, a i vozni park koji šalju za Šibenik zadnje vrijeme  učestalo GT315HD i trendliner, a sad oduzimanjem 400 HDH ćemo ih još češće viđati.