Autobusi nepoznatih vlasnika

Autor autobusi.org, Prosinac 06, 2007, 12:01:53

maly

Vlasnik Berislav Brkić a bivši vlasnik Vanesa-bus Adžamovci-N.Gradiška

5AR

#526
Na splitskim tablicama su krajem devesetih postojala 2 rijetka busa:

Neoplan Ü80


i MAN CR 160 Ikarus



Ne znamo koje su boje bili pa shema na slici možda ne odgovara. Možda će netko od vas znati (posebno MAN-a) jer su ipak dosta rijetki autobusi.

mate


Paško

Prijatelj mi je poslao ovu fotku -- Mercedes O305 (1981.) koji je imao je straga naljepnicu HR, a prodavao se u Njemačkoj za izvoz u Afriku početkom ove godine. Zna li netko je li to bus od nekog našeg prijevoznika? Ako da, kojeg?

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

shef

Vidio baš nešto čudno...bijeli Transliner koji je potpuno identičan onom od Mikla Prijevoza (crno oko farova). Tablice RI-312-VR. Natpis "Jambrošić tours" (??).
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

tomekk

Vlatko Vidović, Kvarner trans?
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

NP-549


5AR

Stajao par dana ispod tehničkog na Svilnom sa probnim ČK tablicama.

shef

 Po nekoj logici Jambrošić kupio i odmah prodao dalje jer ga u njihovoj temi nema. Ili je to neki joint-venture tipa Vincek-Jure?
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

tomekk

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

lussin

Slikano 28.4. kod solane u Ninu, tablice su dubrovačke ali ih se ne sjećam potpuno

Majstor

Sretoh jučer bijeli Man R08 bez ikakvih oznaka PU registracija ?
Samo mi sudite pošteno !

shef

Jel zna netko čiji je novouređeni Spaceliner troosovinac, srebrne boje, zagrebačke table na -FM, 25-nešto. Jurio sam danas za njim od Bakra do Sv.Kuzma ali me zeznuo semafor.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Dreamwalker

#538
Jozo turist ima jednog srebrnog. Tablice su ZG-5041-FM ako se dobro sjećam, i odgovara tvom opisu. Nemam fotku, ali sam ga vidio prije tjedan dana u Zagrebu. Otraga ima narančaste žmigavce
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

martin

Tobi mogao bit onaj exLuburic ex Herc i nekad davno ex AM
SETRA Fahrzeuge Omnibusse mit Stil