Autobusi nepoznatih vlasnika

Autor autobusi.org, Prosinac 06, 2007, 12:01:53

maxkuki

MAN u Zagrebu,još nema nikakvih natpisa

maxkuki

Danas,isto mjesto u isto vrijeme,MAN od gore,prošao getaldićevom pa skrenuo u Jamnicu kao i jučer.Prije je uvijek u to vrijeme(pola 2) prolazio Jamničin Regio tako da je vrlo lako moguće da je to prinova Jamnici,ali dok ne dobije natpise ili netko baš pita nećemo znati.Nevjerujem da bi iznajmljivali autobus.

goranxxx

jamničin šofer, vjerojatno njihov bus na servisu, pa ovo zamjenski ;)
SETRA 417 HDH

5AR

Slavonski Brod na BP Zovko pred 10 dana MB Conecto sa prednjim jednim i srednjim duplim vratima.




shef

Netko je u Rijeci kupio bijeli Irizar New Century pretpostavljam ex Boris Transporti. UP tablice.

Sent from my ZTE V887 using Tapatalk

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

ROAD

NEOPLAN VIP CLASS

actros

slikano iz daljine... nažalost


shef

Evo ja danas slikao iz blizine. Ova slova na vratima su Autohrvatska PSC d.o.o. Hrvatski Leskovac. Prijevoz za vlastite potrebe. (?!)

Sent from my ZTE V887 using Tapatalk

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Majstor

Na parkingu Spoljar transporta u Pojatnom 4 kom MB Sprintera sa oznakama skolskog prijevoza
Bijele boje 
Samo mi sudite pošteno !

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

peron24

Sprinter 515 nekidan u Šibeniku na snimanju "Igara prijestolja"  DU-645-FS, sumnjam da je Đurašev. Natpis je mikroskopske veličine.

5AR

Prvi je bio a ne znam da li je još uvijek firme Iver
Drugi je:
http://www.autobusi.org/forum/index.php?topic=15598.msg173082#msg173082
a trećem se ne vidi registracija pa je teško pogodit.

Bari

Bio jedno vrijeme u garaži Autotransa, moguće pročitati sa natpisa da je firma iz Zagreba
KREPAT MA NE MOLAT !

mate

Pretpostavljam da je rijec od VedMar Prijevoz, Zagreb, BMC ex. Croatia Bus