Posebne vožnje

Autor nukleusri, Prosinac 06, 2007, 15:40:49

NP-549

Problem je u dvojici  (Crossway)  koja voze sve što valja jer sjede blizu oltara, dok ostali voze otpatke gdje nema dnevnice.  Zato je u zadnje vrijeme i otišlo nekoliko vozača sa tih autobusa.   

684 kad vozi dalje ture vozi ih zato jer mušterija inzistira da vozi domaći čovik.

MB Citaro

a hvala bogu pa ih ima dosta oko oltara ne samo za posebne vožnje

Borac12

Citat: NP-549  u Listopad 06, 2015, 10:03:15
Problem je u dvojici  (Crossway)  koja voze sve što valja jer sjede blizu oltara, dok ostali voze otpatke gdje nema dnevnice.  Zato je u zadnje vrijeme i otišlo nekoliko vozača sa tih autobusa.   

684 kad vozi dalje ture vozi ih zato jer mušterija inzistira da vozi domaći čovik.

Jako si bistar dečko, ali tko visoko stoji, vise ga boli kad padne...

NP-549

#633
Ja sam 8 godina vozio Pomorsku školu (mislim da je samo Joso C. tu negdje po stažu)  i mogu se bez ikakvog problema u ponedjeljak vratit na isto "gradilište",  na  barem tisuću i pol bolju plaću nego imam danas

ikar

Trebalo bi onoj dvojici naplacivat kad supruge vode na izlete...

Borac12

Ovom dotičnom gospodinu koji je 8 godina vozio Pomorsku školu preporučam da se vrati na tzv.gradilište jer drugo za njega i nije a i previše je autobusa razbio tako da ni to ne zaslužuje. 

ikar

Citat: Borac12  u Listopad 14, 2015, 22:34:35previše je autobusa razbio tako da ni to ne zaslužuje. 

Unatoc poprilicnom broju sudara doticni nije razbio dva regija u garazi... i to jednim u drugog :p

Borac12

Treba znat i to makar ne radi glupsti kao neki domaći judi koji neznaju doći do Labina...

Borac12

A i za pisati tablice treba neka škola, tako da dotični koji to radi trebao bi se uhvatiti  bauštele s obzirom na školu i znanje...

shef

Počeli smo oštro i to u sasvim krivoj temi... osim toga osobno difamiranje forumaša nije baš najpristojnija stvar na svijetu. Bude li se nastavilo ovim tempom mogle bi krenuti i neke moderatorske akcije. byeg
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Borac12

ko to meni o pristojnosti ku...?istina boli znam,ali neki bi trebali znati da se bez škole više nemože nigdje raditi iako je uz dotičnog gospodina J.Capana još puno takvih koji rade neke poslove za koje nisu školovani između ostalog i tablice.U ovoj priči treba se bojati onaj lik koji pljuje po firmi i poziva na štrajk.Gospodin koji nekima jako smeta u srijedu 21.10. dobiva nagradu za vozača godine,mislim da to sve govori o njemu.Još nešto?

shef

Arway (ne znam koji) na Brajdici  ???
Dosta su dugo bili dolje, malo čudno budući nema ni jednog broda na vezu:

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

lussin

Neki Crossway je danas vozio nekoga (mislim mlađa selekcija NK Pomorac) na Lošinj

the hicMe

Jedan je bio i u Ljubljani

Ive

Prošlu nedjelju (25.10.) viđen 683 u Jablancu.