Autotrans - razno

Autor Tomek, Siječanj 13, 2009, 19:53:22

mate

Iz jucerasnjih Sportskih...



Po svemu ocito njima je 1442 isti bus kao i 1271, ili je mozda i 1442 pobijelio...

shef

To je hrpa kretena. 1442 je još uvijek kakav je i bio.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

zlikowszky

Upravo Vukovarskom u ZG prošlo 5 Citylinera jeda za drugim uredjenim za Eurobasket.
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

lussin

Danas kao srednjoškolski bus na liniji Cres-(Veli Lošinj)-Mali Lošinj umjesto Autotransa bili "neki karlovčani"

Dreamwalker

Autotrans je izgubio dobar dio školskog prijevoza na Cresu, Lošinju, Rabu i Krku, a to su preuzeli ti "neki karlovčani". Navodno je i Autotrolej izgubio čini mi se Jadranovo i Bakar (?).
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

lussin

Koliko ja znam od osnovnu školu ML vozi Autotrans, a srednju privatnici

travel0101

Citat: Dreamwalker  u Rujan 07, 2015, 13:46:24
Autotrans je izgubio dobar dio školskog prijevoza na Cresu, Lošinju, Rabu i Krku, a to su preuzeli ti "neki karlovčani". Navodno je i Autotrolej izgubio čini mi se Jadranovo i Bakar (?).
Autotransport Karlovac ( Čazmatrans ) je preuzeo prijevoz.

lukas auto

#682
Počela rasprodaja starih Mercedesa, preko bugarskog preprodavača na mobile.de osvanuli gbr. 982, 985 i 1009.
https://home.mobile.de/MEGAENERSHI9EOOD#ses

EDIT - evo da ih spasimo za uspomenu






Dreamwalker

Mene zanima koliko segmenata ima display na prikazu kilometraže kod ovih Mercedesa? Konkretno, dal ide do 999 999,9 ili do 9 999 999,9? Vozio sam se u jednom ATR-ovom O404 prošlo ljeto pa sam letimično škicnuo kilometražu. Ne bi htio bubnut brojku jer nisam uspio brojat segmente pa zato pitam.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

lukas auto

Ide do 999 999,9, i to su svi više puta okrenuli.

5AR

Ostale promjene:
1145 MB O404 RH15 prodan Kladušan Transturistu,
1007 MB O404 RHD15 navodno isto,
1441 S317UL više nije plava nego bijela,
1157 i 1334 S319UL-i su se međusobno zamijenili za garaže za sezonu zbog različitog broja sjedala,
1304 Man Regio L prešao u PJ Labin,
Stigao još jedan Vectio na ZG tablicama, za Istru.

RENI


lussin

1434 je i danas vozio Veli Lošinj-Zagreb, moguće da je on sad u PJ Cres

lussin

1341 dobio Ininu reklamu

Marin Furčić

poštovanje ! koliko može zaraditi vozac autobusa mjesečno?,onako otprilike izmedju koliko? želio bi ići položiti za bus a nemam pojma kakve su cijene vozača,hvala