Autotrans - razno

Autor Tomek, Siječanj 13, 2009, 19:53:22

lussin


lussin

1235 navodno otišla u zamjenu za Škodu Octaviju

Majstor

Samo mi sudite pošteno !

lussin

#603
,Ne znam točno u koju firmu, ali se razmjenjivač se predstavlja kao vozač u J.P. Libertas. Sad baš da bi Libertas imao takav  autobus. Inače 1235 je 96' godište, regan do 6/2015

lukas auto

Koje gluposti ti govoriš nije za vjerovat hah :D Nemoj sve komentare sa fejsa shvaćat ozbiljno  ;)

miky

1379 Korčula-Rijeka, 1390 Rijeka-Korčula

tramvajac 92

Konkurencija tjera da snižiš cijene.. ZG-RI 39,00, uz kunpnju na internet stranici autotransa, na kolodvoru 45, akcija na polaske: 7:30, 18:55 i 21:00 (znači 3 polaska koja idu iza Croatia busa) i 11:10 te 14:50 (4 min prije Croatie). Al pazi caku: to vrijedi sam utorkom, srijedom i četvrtkom.  ;D
Caka #2: tek na kraju naplaćuju rezervaciju pa to ovako izgleda:

Ukupno:   39,00 kn
Popust:   2,00 kn
Rezervacije:   5,00 kn
Ukupno za platiti:   42,00 kn

Koga zanimaju svi njihovi polasci i detalji ima prilog tu.

MSX

Dakle, u istom danu:

Rijeka - Zagreb, 160 km, 39 kn.
Rijeka - Novi Vinodolski, max. 50 km, 49 kn.

Za plakat.

lukas auto

Isto tako, u istom satu: Rijeka - Zagreb
Polazak: 07:45 - 39,00 kn   
Polazak: 08:30 -  134,00 kn

NP-549

#609
Nije im ni ova za bacit:

Grižane ——>  Crikvenica,   12 minuta vožnje,  7 kilometara =  30 KN.   

shef

Počeli su radit cirkuse. Ovu u 7:45 su skinuli na minimum minimuma zbog CB u 7:44; susjedu neki dan za Croatiu naplatili na Žabici rezervaciju sjedišta 20,00 Kn.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Bari

Današnji kaos na Žabici. Neki autobusi, poput ova dva Croatia bus pri vrhu slike su radili i po par krugova jer nisu imali slobodan peron.
KREPAT MA NE MOLAT !

zlikowszky

Zbilja je krajnje vrijeme da se u Rijeci napravi pristojan kolodvor s odgovarajućim kapacitetima.
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

Shole

Al ne, oni nemogu zamislit i projektirat normalan funkcionalni kolodvor, nego opet nekakve megalomanske građevine tipa bazeni na Kantridi.  Kolko će to košta - kog briga.

shef

Bilo bi manje problema da se maknu ovi dostavnjaci i taksisti kojih je ionako previše pa ih je vječno pun prvi peron. Osim toga, nemaš gdje stati s autom dok nekog čekaš...ja obično stanem na bivšu benzinsku.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic