Travanj 26, 2017, 23:23:50
autobusi.org forum

Autor Tema: Blokirani (banirani) članovi foruma  (Posjeta: 11526 vremena)

Siječanj 09, 2012, 14:14:32
Odgovori #15

zvone16

Znam dugo se nije pisalo ovdje ...

Preko MAC adrese i sličnih stvari ti mogu doznat ...
ZvoneXp

Rujan 26, 2013, 21:34:09
Odgovori #16

shef

Global Moderator
Članu talavizija 15 dana odmora. Ovo je slobodna zemlja, a fašizmu ovdje nema mjesta. BTW ne znam stvarno u čemu je problem onih koji rade u drugim prijevoznicima u odnosu prema onima u Globtouru/Panoramabusu...no bilo kako bilo, ovdje se neće tolerirati takvi ispadi prema bilo kome.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Siječanj 27, 2016, 13:53:49
Odgovori #17

MAN19464

Vozač
Molim da moderator Shole sam sebe kazni ili javno ispriča, zbog javnog vrijeđanja člana foruma Marin.
Dana 26.01.2016. Moderator Shole javno je i brutalno izvrjeđao Marina pitajući ga jel je retardiran?
Napominjem da je Marin napisao post u kojem iznosi svoje mišljenje bez da bilo koga vrijeđa i piše neprimjereno, nakon toga Portos pokušava zataškati situaciju i briše Sholetov i Marinov post kako bi zataškao tešku povredu pravila foruma, međutim Marinu je nanešena velika šteta i njegovom ljudskom dostojanstvu pa bi bilo uredu da se Shole javno ispriča, a portos je puno zakasnio u zataškavanju javnog vrjeđanja od strane moderatora Sholeta prema članu foruma Marina.
NIJE VAŽNO ŽIVJETI, VAŽNO JE VOZITI !

Siječanj 27, 2016, 21:14:26
Odgovori #18

Shole

Global Moderator
Nije Portos ništa zakasnio ni zataškavao nego je čovjek pobrisao čim je vidio da je rasprava otišla u krivom smjeru.  Banirat se moderatora nemože al ja dobrovoljno napuštam rasprave ovdje tako da završimo s tim.

Ispričat se neću sigurno jer nemogu vjerovat da ovdje netko,  tko sebe smatra poznavaocem autobusa i stanja u ZET-u,  misli kako se mogu kupovati autobusi koji se nekome sviđaju. Milijon puta je objašnjeno kakvi su zakoni i kako ih se može donekle eskivirati, al pojdinci i dalje pilaju i pilaju i pilaju o tome kako je Citaro najbolji   (il bilo koji drugi, totalno je nebitno).  Daj sjaši više čovječe božji dosadan si ko proljev.  I da,  zaboravio si reć kojem Citelisu ovaj tjedan cuka mjenjač a kojem se čuju klješta u prednjem desnom kotaču.

Over and out, nek zaključi raspravu onaj ko može uređivat.
Bye

Siječanj 28, 2016, 01:32:50
Odgovori #19

MAN19464

Vozač
Al ako je Marin vama "dosadan" zar ga se smije javno vrijeđati?
« Zadnja izmjena: Siječanj 28, 2016, 02:06:06 od MAN19464 »
NIJE VAŽNO ŽIVJETI, VAŽNO JE VOZITI !

Siječanj 31, 2016, 21:17:16
Odgovori #20

marin

Sad se šuti o ovome naravno. Shole mali ti je š**** sad kad se treba priznat. Nikakav krivi smjer rasprave, kolege su se još složili sa mnom , ali kao što rekoh sada se šuti, a dokaza da si me pitao "jesam fakat retardiran" imam. I nitko te, Shole, ne tjera da dolaziš na ZET-ov podforum čitat, lako se sad izvlačit i ponižavat kaj sam ja napisao o Citelisima itd, a čak i znaš da je sve to istina+ nisam niti napisao tako kao što si ti naveo.

Siječanj 31, 2016, 21:43:17
Odgovori #21

amfan

Global Moderator
Ajmo bez teorija zavjere, postovi su u Recycle binu i mogu se izvadit u bilo kojem momentu ako želiš.

Kolovoz 10, 2016, 23:44:29
Odgovori #22

amfan

Global Moderator
Kolega Ćole ban od mjesec dana, a njegov klon MAN Classic zauvijek. Bilo bi tužno da nije smiješno.