Globtour - linije(razno)

Autor Tlimfocit, Veljača 27, 2009, 22:19:53

Tlimfocit

LINIJA: Tuzla-Čapljina
BUS: Tuzla-Zivinice-Kladanj-Sarajevo-Konjic-Jablanica-Mostar-Čapljina
POLASCI:-iz Tuzle SVAKODNEVNO 05:00
               -iz Čapljine SVAKODNEVNO 14:45
LINIJU ODRŽAVA: Globtour, Salinea Orašje


Tlimfocit

iz Splita za Mostar u 11 sati otiša SIDERAL ZG 4622 AL (bijeli Joe Walsh) solido popunjen....inače čudno mi bilo da sideral zadnje generacije (2006.) drži ovu liniju jer nju redovito drže stariji busevi (barbi, isuzu, najstariji siderali i stare katnice)....
no danas san doša do novih infomacija....
taj bus po povratku izi Beča dovede liniju iz Splita za Mostar a kad dolazi u Split onda dovede iz Mostara za Split....mislin logično....:D
inače uveden je i dodatni sezzonski polazak te san dopunia u postu o ovoj liniji....

Tlimfocit

na liniji za Dortmund nova katnica zbog većeg broja putnika...vraća se gotovo skroz popunjena...

mate

Danas na liniji Vukovar - Salzburg Sideral ZG-1305-AL, a na liniji Vinkovci - Bec katnica ZG-8872-BH

Tlimfocit

danas linija Sarajevo-Dubrovnik kasnila 40ak minuta ali došla dopkom puna u Dubrovnik. U polasku za Sarajevo otišla polupuna. Tu liniju još nemamo ali ću je stavit za koji dan....

Tlimfocit

#95
LINIJA: Zenica-Dubrovnik
BUS: Zenica-Kakanj-Visoko-Kiseljak-Sarajevo-Hadžići-Konjic-Jablanica-Mostar-Čapljina-Neum-Dubrovnik
POLASCI:-iz Zenice SVAKODNEVNO 07:10
              -iz Dubrovnika SVAKODNEVNO 15:00
CIJENA KARTE: jedan smjer 171 HRK, povratna 274 HRK
LINIJU ODRŽAVA: Globtour, Panoramabus

steyr1985

Citat: Tlimfocit  u Kolovoz 11, 2009, 21:41:28
danas linija Sarajevo-Dubrovnik kasnila 40ak minuta ali došla dopkom puna u Dubrovnik. U polasku za Sarajevo otišla polupuna. Tu liniju još nemamo ali ću je stavit za koji dan....

Pa koja je onda linija Sarajevo - Dubrovnik ili Zenica Dubrovnik.

Tlimfocit

Citat: steyr1985  u Kolovoz 14, 2009, 14:02:36
Citat: Tlimfocit  u Kolovoz 11, 2009, 21:41:28
danas linija Sarajevo-Dubrovnik kasnila 40ak minuta ali došla dopkom puna u Dubrovnik. U polasku za Sarajevo otišla polupuna. Tu liniju još nemamo ali ću je stavit za koji dan....

Pa koja je onda linija Sarajevo - Dubrovnik ili Zenica Dubrovnik.

Zenica....sry moja greška

Tlimfocit

kolega TOMAZY izvještava iz Njemačke:
"sinoc se pokvario bus Mix commerce,prebacili su nama putnike za njemacku,pukao im remen,ukupno 53 putnika za njemacku jucer!mix je bio sa sideralom 108 T 024,a ja sam isao sa volvo9700 610 J 854"

mate

Jutros na liniji Neum - Vinkovci vozio troosovinac ZG-6117-EB, viden dok sam cekao svijezi burek na AK ;)

tomo

Citat: mate  u Listopad 04, 2009, 12:46:58
Jutros na liniji Neum - Vinkovci vozio troosovinac ZG-6117-EB, viden dok sam cekao svijezi burek na AK ;)

a sinoć za Neum otišao troosovinac ZG-5405-DV  ;)

Tlimfocit

#101
LINIJA: Međugorje-Wien
BUS1: Međugorje-Čitluk-Mostar-Jablanica-Konjic-Sarajevo-Ilijaš-Visoko-Kakanj-Zenica-Žepće-Maglaj-Doboj-Derventa-Prnjavor-Bosanska Gradiška-Maribor-Graz-Wien
BUS2: Neum-Metković-Čapljina-Ljubuški-Grude-Široki Brijeg-Posušje-Tomislavgrad-Livno-Šujica-Kupres-PRESJEDANJE na BUS1
POLASCI:-iz Međugorja SVAKODNEVNO 07:15
               -iz Neuma SVAKODNEVNO u 05:00
              -iz Wiena PONEDJELJKOM, UTORKOM, SRIJEDOM, ČETVRTKOM, SUBOTOM, NEDJELJOM u 14:00
                              PETKOM U 18:00
CIJENA KARTE: jedan smjer 65 eura, povratna 92 eura
LINIJU ODRŽAVA: Globtour

Tlimfocit

zar ima toliko putnika na Vinkovci-Neum da troosovinci stalno voze????

mate

Citat: Tlimfocit  u Listopad 04, 2009, 22:31:55
zar ima toliko putnika na Vinkovci-Neum da troosovinci stalno voze????

ovaj troosovinac sto je dosao jutros oko 5 u SB je bio fino popunjen, hm to je pr. iz Broda jedina redovna linija za Hercegovinu, pa mozd i tu lezi cinjenica da je to jako dobra linija ;)

šprem

i veceras je put Slavonije otišao bijeli volvo trosovinac :)