PU-MA Tours, Kastav [RI]

Autor shef, Lipanj 24, 2009, 11:54:42

MB 0404 eurostar

ova skanija je jako ljep bus, nije niti jako skup koliko ih uopče ima u HR

shef

Onaj osjećaj kad nakon puno godina sretneš nekog tko ti je bio blizak i drag i usne ti se same razvuku u osmijeh. Već je prošlo 12 godina otkad sam ga vozio...letio je ko avion, ali zato i pio benzin ko Lamborghini. Ali bila su to vremena kad nikog za to nije bilo briga. Samo toči i vozi. Nažalost, sada je užasno zapušten:

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Tomek

Travego /3 danas u Zagrebu

Boki651

Nedavno sam se imao prilike voziti u ovom Travegu i mogu reći da je bus odličan. Vozili se u njemu po autoputu ili po lokalnim cestama ugođaj je jednak, a ima i sasvim dosta mjesta za više ljude.
Koliko sam primjetio po brzini kojom smo išli, bus nema elektronsko ograničenje.

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

frukec

#50
Evo nam ga nakon 5 god.


shef

Ovo poprilično sigurno više nije njihovo
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Shole

Mario otvorio poslovnicu u Daruvaru ko i sve velike firme  ;)

frukec


gorgoroth


shef

Kola su nažalost krenula nizbrdo...Irizar je na prodaju. Po tome bi jedini njihov "autobus" trebao biti bijeli prastari Sprinter kojeg nemamo (točnije imamo ali samo djelić na jednoj slici) tablice RI-150-LO.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

5AR


eddy

Kamo je završio njihov Travego? :o

frukec


Bari

KREPAT MA NE MOLAT !