Nacionalni park Plitvička jezera

Autor Tomek, Travanj 19, 2010, 14:58:01

shef

#15
Imaju veliku flotu osobnih, dostavnih i terenskih vozila, Unimoge i četiri busa. Valjda im treba...ili je to još jedan "Remorker"...
EDIT:
Flota: Audi A6, 3x Peugeot 308, 4x Opel Astra, 4x Lada Niva, 2x Kia Sportage, 8x Peugeot Partner, 1x VW Golf, 6x Peugeot Boxer, 2x Toyota HiLux, 1x Nissan Navara, 1x Renault Master, 1x Mazda BT50, 1x Opel Combo, 2x kamion MAN, 6x MB Unimog, 2x Isuzu Turquoise, 1x Marbus Viveo, 1x Crobus Zora
Sent from my GT-I8260 using Tapatalk

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Shole

Imali su već Remorkera i to Touarega

tramvajac 92


Majstor

Nisu busevi vec 2 Unimoga sa po dvije prikolice
Samo mi sudite pošteno !

Nalc

Kak nisu 4, 2 Isuzua, 1 Marbus i 1 Crobus = 4.

Sent from my ST23i using Tapatalk


Majstor

Nismo se razumjeli
Stigla nova 2 unimoga sa Po 2 prikolice
Samo mi sudite pošteno !

Portos

Citat: Majstor  u Lipanj 12, 2014, 13:33:11
Nismo se razumjeli
Stigla nova 2 unimoga sa Po 2 prikolice

Dakle sad imaju 4 stara: GS 040 NP, GS 041 NP, GS 042 NP, GS 043 NP
2 novijeg  tipa: GS 052 NP i GS 055 NP
i 2 najnovija.

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

shef

2 najnovija Unimoga su U-400 sa Borco-Höhns nadgradnjom tablice su 087-NP i 090-NP. Dva su važnija noviteta koja nemamo Daily 075-NP i Otokar Vectio T  086-NP, svi proizvodnja 2014.
Mercedesi imaju također 4 nova priključna vozila Eggers tablica 088,089,091 i 092-NP
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Shole

Za  Unimog mi je jasno, al ja i dalje ne kužim kog vraga će njima autobusi ???

shef

Kako god bilo, sad imaju 6 buseva (Daily, 2 Isuzua, Crobus, Marbus i Otokar) što je već ozbiljna flota.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

Jedan od autobusa koji se najduže krije od naših objektiva je sigurno Otokar od NPPJ. Slika je nikakva ali sad ga imamo:

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Majstor

Novo
stigao Unimog bus sa dva vagona
Samo mi sudite pošteno !

AH Bus

Od danas na području jednog od najljepših dijelova svijeta krstari novi OTOKOR Vectio T, Euro6.
Puno lijepih kilometara po Plitvičkim jezerima.

mate