Pulapromet - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:24:45

nexus

#570
Nužno bi bilo da ide bar koji 18, ali bit će vjerojatno kao što kažeš.. Ako postoje među plinskima, bit će tu i midija, sumnjam da bi sve bili solaši..

tramvajac 92

Ima 10,5, 12 i 18 metri. Šteta, 15 m bi nekad tako dobro sjelo.

nexus

A ići će 10,5 onda sigurno jedan solidan broj. A 18 bi po meni trebalo bar 7 komada, da pokrije 1-icu, 2-ku i 25-icu u vršnim periodima.
Inače, glavna zamjerka hibridu koji je bio na testu mjesec dana u PU je bila premali kapacitet..

boro

3-4 monotrala bi bilo sasvim dovoljno.

NP-549

Ima li uopće potrebe za njima ?  Kad god sam u Puli nisam vidio da je neki gradski bus prekrcan

nexus

#575
U vršnim satima su one 3 gore pobrojane linije (plus 3-ca ponekad) redovito prekrcani. Ljeto da i ne spominjem.
Te linije osim najvećih kvartova i najvećeg prigradskog naselja ujedno pokrivaju i najveće turističke komplekse i najjača i najveća kupališta..

Edit: jasno, potreba za većim busevima otpada ako bi se novijim i većim voznim parkom pojačao vozni red. Npr., da se linije 1-3 dignu na svakih 12-15 min, 4-6 na 20-25 min, 8 na svakih 30 min, a 25 na redovitih 40-60 min. Međutim, poznavajući razmišljanje uprave prijevoznika i Općine Medulin, od toga neće biti ništa.

sendipula

Citiram te.
AUTOTROLEJ, je dobio Crossway 12, ali NAFTAŠI :o

Citat: tramvajac 92  u Srpanj 28, 2015, 09:43:29
Iveco Urbanway 12, pretpostavljam.
Živjela 184-ka!

tramvajac 92

Crossway je prigradski bus sa stepenicama i bunkerima, eventualno Crossway LE može proći kao gradski.  Ne znam jel se uopće Crossway nudi s plinskim motorom.

Autotrolej s tim autobusima vozi i izlete, pa nebi bilo zgodno da ga nemaju gdje natankati.  ;D

sendipula

Nema Crossway-a ni Crossway LE na plin. Samo nafta :D

Citat: tramvajac 92  u Srpanj 30, 2015, 10:04:02
Crossway je prigradski bus sa stepenicama i bunkerima, eventualno Crossway LE može proći kao gradski.  Ne znam jel se uopće Crossway nudi s plinskim motorom.

Autotrolej s tim autobusima vozi i izlete, pa nebi bilo zgodno da ga nemaju gdje natankati.  ;D
Živjela 184-ka!

tramvajac 92

Onda samo čekamo hoće li prvo dobiti Urbanwaye Rijeka ili Pula.

lussin

Pa piše da plinaši dolaze kad se napravi punionica, a sumnjam da će je napraviti unutar mjesec dana kad bi trebali doći riječki

nexus

Pa u Puli se očekuju kroy narednih 9 mjeseci, ne prije..

sendipula

Ožujak cca..
Citat: nexus  u Kolovoz 01, 2015, 21:21:09
Pa u Puli se očekuju kroy narednih 9 mjeseci, ne prije..
Živjela 184-ka!

sendipula

Eto, Autotrolej dobio URBANWAY :)
Živjela 184-ka!

sendipula

196 - PU 455-FU MB O405 (Ex Zürich, 1988) R.I.P
Živjela 184-ka!