Kvarovi Prometovih autobusa

Autor maky, Studeni 23, 2007, 00:37:12

RV


RV


XDonald

#228 riknio na 60ki maloprije.
Lav se pokvario kraj Lava  ;D

Paško

#284 danas izdahnuo
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

josipgrgin

Danas na kolodvoru tek dosao iz garaze a zadimia.Pocelo dimit iz motora kao da se guma zapalila a vozac odmah ugasio autobus .Za par minuta dosao legendarni sg 313 sa fjaka reklamom G.B.260 i krenuli iz Splita.

josipgrgin

jel se zna sto je s G.B. 267.?
koji je kvar?
kad ce opet krenit na linije?

Paško

Nije mu ništa, vozi normalno.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

RegioBus

Čini mi se da je ovo #311

https://dalmatinskiportal.hr/vijesti/podstrana--prodimila--60-tka/72466

Na najprometnijem raskrižju u Hrvatskoj, onom u Podstrani prije pola sata 'prodimila je šezdesetka', javlja nam čitatelj koji nam je poslao i fotografije.
Riječ je o Prometovom autobusu broj 60, koji prometuje na jednoj od najfrekventnijih međugradskih linija. Njegov kvar 'nezgodan' je ne samo za vozača i putnike, nego i za sve sudionike u prometu na Jadranskoj magistrali

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk


Lion's Driver

Pa i nije tako nezgodno mjesto s obzirom da se na vrijeme sklonio u traku koja se malo koristi. Tko će u Lučicu zaobađe bus. I ja sam ostao u kvaru prošli tjedan u Omišu, ostao bez zraka al sam se pomakao sa srednje trake dok sam još mogao stisnuti kvačilo. Nikakvih problema.

elez

Citat: RegioBus  u Kolovoz 13, 2020, 17:24:23
Čini mi se da je ovo #311

https://dalmatinskiportal.hr/vijesti/podstrana--prodimila--60-tka/72466

Na najprometnijem raskrižju u Hrvatskoj, onom u Podstrani prije pola sata 'prodimila je šezdesetka', javlja nam čitatelj koji nam je poslao i fotografije.
Riječ je o Prometovom autobusu broj 60, koji prometuje na jednoj od najfrekventnijih međugradskih linija. Njegov kvar 'nezgodan' je ne samo za vozača i putnike, nego i za sve sudionike u prometu na Jadranskoj magistrali

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk


#311
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Paško

#268 parkiran na staroj solinskoj cesti prije nekoliko sati
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

netko

Još kilometar i eto ga u garaži.....
Ova stanica je specifična jer barem ja nikad nisam vidio 37mu ili koji drugi bus da je stao tu.
Gotovo 99% se ne koristi....
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

Paško

100%. Mislim da to nijednoj liniji nije stanica, kao i ona nasuprot.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

COVIK

Stanica je kao i svaka druga na toj cesti.je da se vrlo rijetko koristi ali sve linije na toj dionici stanu ako ima potrebe.
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

Paško

Natjerao si me da pogledam u službenu dokumentaciju i stvarno, ta stanica je službeno zavedena kao dio linija, i to kao stanica Sjeverna luka. Otkad pratim forum ne sjećam se da sam vidio da je autobus tamo stao ili da se zaustavio dok sam se vozio u njemu tako da ću odsad čekati taj dan. :)
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!