Nesreće i oštećenja Prometovih autobusa

Autor maky, Studeni 30, 2007, 22:18:57

torrente

ja pretpostavljam da shole busa to zna,al nije ga vjerojatno htio pomaknuti jer vozač osobnog auta garant nije htio priznat da je kriv,pa je sve ostalo na mjestu tako da policija vidi šta i kako

maky

G.b. 210 na liniji 5 imao kontaktić sa ovim Golfom V. Ništa strašno, ali eto...



NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Hauser

ne ide u ovu temu, ali obratite pozornost na prednji displej ovog conecta.

markost

Šta se tiće displeya to je na novo pisano jer prije nije bilo upisana linija 5 u displeye.A šta se tiće sudara tu je nastradala i vozaćica koja je u tom trenutku izlazila iz auta  ??? Plavuša

maky

Evo danas imam materijala za ovaj topic...

Stojim na stanici, preko puta lav g.b. 232 na liniji 18, pogledam u mob.  dignem pogled, a ono lav stoji parkiran na sred ceste sa upaljena  sva 4 žmigavca.




Šta se dogodilo? Neki Mađar sa Toyotom je na rikverc izlazio iz jedne od ovih malih uličica, naletio je autobus, Mađar je tko zna gdje gledao i srećom je udario u autobus sastrane pa ga je samo ostrugao malo. Oštećenja nisu velika, ali jbg. najbolje bi bilo da ih uopće nema...  :)

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

brzi

Nedugo nakon dolaska u Promet O405 je imao nezgodu na solinskoj, odletio je naprijed i skupio putnicu, slika iz Slobodne Dalmacije

netko

Slikano prije 10.7.2008 godine,37-ma,mislim g.b.64.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

brzi

Citat: netko  u Rujan 09, 2008, 10:14:15
Slikano prije 10.7.2008 godine,37-ma,mislim g.b.64.



jbt, je g.b. 64... što je bilo? ali dobro ga je pogodilo...

netko

Citat: brzi  u Rujan 09, 2008, 10:19:56
Citat: netko  u Rujan 09, 2008, 10:14:15
Slikano prije 10.7.2008 godine,37-ma,mislim g.b.64.



jbt, je g.b. 64... što je bilo? ali dobro ga je pogodilo...
Nemam pojma stvarno,sliku sam "pokupio". ;)
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

boro

  Bogami dobar tir je dobio, a poklopac motora djeluje netaknut.

markost

To je več odavno popravljeno i opiturano.  ;)

brzi

#26
Citat: markost  u Rujan 09, 2008, 18:12:47
To je več odavno popravljeno i opiturano.  ;)

da, fala Bogu brzo su to riješili. Da nije ove slike nebi ni znao za ovu nesreću. Inače ovo je .b. 64 mjenjao g.b. 170, tako da je i on par puta ljeti znao biti redovan na 37mi. Sreća to je  ovaj bio, da je bio koji novi, ostao bi cijelo ljeto u garaži  ;) btw što je s onim Citarom novim što je nastradao?

maky

#27
Citaro g.b. 263 je odavno popravljen i vozi. Niti se ne vidi da je bio skršen, majstori su čak uspjeli i točnu nijansu žute pogodit  8)

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

markost

Je, šta je je, i ja sam baš pogleda izbliza kako su ga napravili i stvarno ka novi. Uopče se ne vidi da je bija popravljan.  :o

brzi

eto, i onaj tko prati Prometove autobuse, a da ih nije popratio ovo ljeto, nebi ni znao da su i g.b. 263 i 64 uopće imali nesreću. Eto, još jedan dokaz da Promet može kad hoće!  :)