Autotrans Lika (ex Autoprijevoz Otočac) - razno

Autor erobuss, Siječanj 06, 2008, 17:41:05

shef

Ja uistinu ne znam imaju li oni ikakve majstore ili su se pretvorili u ATP Šibenik 2...na O404 gumena lajsna na gornjem rubu bočnih stakala zalijepljena trakom, čini mi se onaj tip žute trake koji se koristi kad se farbaju unutarnji zidovi za zaštitu vrata i stropa. I to onako poprijeko  >hammer<
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

dizainGFX

#61
novi bus u ap otočac ;D ;D
slike uskoro

franky

Noćas viđen Neoplan Euroliner (mislim gbr. 510) od Otočca na žabici, dakle novost  :)

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Tomek

#64
Mislim da je taj stajao u Zagrebu u Enikonu par tjedana, zanimljiva novost za AP Otočac, da se još malo zašareni vozni park :)

Majstor

Da taj je stajao u Enikon-u i bio namijenjen za Autotrans ali ga nisu htjeli pa ga udomio Slunj
Samo mi sudite pošteno !

lussin


Majstor

Samo mi sudite pošteno !

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

shef

Euroliner preregistriran GS772CF

Sent from my ZTE V887 using Tapatalk

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

nina6011990

Irizar dobio nove naljepnice, Autoprijevoz Otočac u @ shemi

dizainGFX

#71

zlepur1

Irizarka se probila prekjuče po onoj silnoj buri iz Rijeke za Split.Bila u Šibeniku oko 15.00.Prošli autoputem priko Žute Lokv na Gračac, Obrovac i dalje Karin I Zadar.Svaka čast.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

shef

Njihov O404 dobio konačno @shemu.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Shole