Libertas - prigradske linije

Autor dulib, Prosinac 02, 2007, 18:39:42

orsat

Citat: narancasti  u Studeni 11, 2009, 10:45:40
gb 56 jucer je vozio na liniji 22,a dan prije na liniji 23
Pa naravno da će u Primorje poslati staru TAM-inu da vozi, kroz Konavle moraju biti samo novi autobusi...

miky

Opet se mješaš u ono što ne znaš i prebacivaš sve na politiku, pa i u Konavlima i u Primorju je na vlasti ZNA SE, a Deranja ili bilo koji drugi direktor nije dispečer, jednostavno su možda linije kraće ili neki drugi razlog ili najprije se u Primorju vozi manje ljudi autobusom....Jednostavno Ti majstore nisi za ovaj FORUM, ajde lijepo nabavi kučka i šetaj...

medo

Citat: orsat  u Studeni 12, 2009, 20:08:45
Citat: narancasti  u Studeni 11, 2009, 10:45:40
gb 56 jucer je vozio na liniji 22,a dan prije na liniji 23
Pa naravno da će u Primorje poslati staru TAM-inu da vozi, kroz Konavle moraju biti samo novi autobusi...

opet nisi u pravu moj orsate, u konavlima je isto tako trenutno g.b. 18, na linji 29 umijesto g.b. 146, kad se pokvari neki od buseva na zamjenu ide prva rezerva, drugome druga, opet ovisi koja je linija, recimo na liniju 22 sigurno nebi poslali g.b.18 e sad tu se opet otvara problem prigradskih autobusa ali mi se ne da o tome više pisat, a ovoj staroj tamini kako si ga ti nazvao ne fali apsolutno ništa, čak je i bolji od nekih classica, on barem nikad nema problema sa vodom i gumištucnama a ti bi stvarno trebao poć po kučka na žarkovicui zabavit se s nečim drugim usput nam možeš i slikat tama 260a119 (bem mu zaboravio sam koji je broj bio) koji je gore i dat nam izvješće u kakvom je stanju, aje budi malo od neke koristi .

orsat

Ja sam mislio da ste vi forumaši ok ljudi i da poštujete mišljenje i drugih koji se ne slažu s vašim. Međutim vidim da nije baš tako. Neistomišljenici nisu dobrodošli jer nesmiju narušiti vaš mir. No dobro, da nism želio biti ovdje i priključiti se raspravama sigurno ne bi ni bio. Što se tiče "kučaka" kako ih ti nazivaš i što mi spočitavaš, mislim da za tebe nije ni da imaš ribicu za kučnog ljubimca kad takav naziv imaš za napuštene kućne ljubimce na Žarkovici. Pretpostavljam da je vjerojatno i jedno od tvojih djela gore i pati za toplinom doma. Za ovo si ti zaslužio ban. A što se tiče gb. 56 du 551-b tama 260a116p izgrađenog davne 1989, bez obzira što nema problema s vodom i gumištucnama ja se sigurno ne bih s njim i u njemu nikad vozio. Taj bus treba pothitno maknuti s ceste radi sigurnosti drugih sudionika u prometu. Mislim da bih jedino dobro služio na Žarkovici gdje bi možda bio dom za napuštene kućne ljubimce, ali kao nepokretno i parkirano vozilo. Miky-ju bih također poručio da ja moga "kučka" kako ga i on naziva, svaki dan šetam koliko on može jer je poprilično star i da ga nisam napustio. Dakle i ti si zaslužio ban za ono "kučak"...

medo

Citat: orsat  u Studeni 13, 2009, 17:49:19
Ja sam mislio da ste vi forumaši ok ljudi i da poštujete mišljenje i drugih koji se ne slažu s vašim. Međutim vidim da nije baš tako. Neistomišljenici nisu dobrodošli jer nesmiju narušiti vaš mir. No dobro, da nism želio biti ovdje i priključiti se raspravama sigurno ne bi ni bio. Što se tiče "kučaka" kako ih ti nazivaš i što mi spočitavaš, mislim da za tebe nije ni da imaš ribicu za kučnog ljubimca kad takav naziv imaš za napuštene kućne ljubimce na Žarkovici. Pretpostavljam da je vjerojatno i jedno od tvojih djela gore i pati za toplinom doma. Za ovo si ti zaslužio ban. A što se tiče gb. 56 du 551-b tama 260a116p izgrađenog davne 1989, bez obzira što nema problema s vodom i gumištucnama ja se sigurno ne bih s njim i u njemu nikad vozio. Taj bus treba pothitno maknuti s ceste radi sigurnosti drugih sudionika u prometu. Mislim da bih jedino dobro služio na Žarkovici gdje bi možda bio dom za napuštene kućne ljubimce, ali kao nepokretno i parkirano vozilo. Miky-ju bih također poručio da ja moga "kučka" kako ga i on naziva, svaki dan šetam koliko on može jer je poprilično star i da ga nisam napustio. Dakle i ti si zaslužio ban za ono "kučak"...

poštujemo mišljenje drugih, ali ti ne poštuješ u tome je problem.

man750

#215
orsate ,ti opet vrijedjas . Ne znam kako da objasnim to,osim da si provokator iz Libertasa.
Kad vec spominjes tama g.br.56 onda sigurno znas i to da su ga ti tzv.strucnjaci do prije dva mjeseca redovno rasporedjivali da vozi djecu u skolu u Cavtatu. A neke njegove vrsnjake da voze djecu u skolu na Grudi. A Libertas ima i starije autobuse i ako su tehnicki ispravni mogu voziti linije, ali ne i skolski prijevoz.
A forumasi su uglavnom ok ljudi koji vole autobuse, znaju dosta o njima, gledaju ih i uocavaju gluposti koje ti strucnjaci rade, citaju propise vezane za promet, i ne pisu kao ti bez argumenata ili neistine.
Nismo mi ti koji ce tim strucnjacima reci sto da rade, postoje njihovi rukovoditelji . Mi smo samo glas javnosti koji moze upozoriti na neregularnosti, ali to ocito nekog budi iz zimskog sna.
A demokracija je zavladala na ovim terenima.
Ispricavam se svim forumasima za OFF TOPIC
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

narancasti


medo

  TENK!!!!! zvijer od autobusa.

man750

Izgleda da je na liniju 10  uveden i cetvrti autobus. Angaziran za sada g.br.26. Zadnji put cetiri vozna reda na liniji 10 bila su 1991. Koliko smo tada vraceni natrag.
Trenutno voze na liniji 10 g.br.101,102,111 i 26
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

man750

Ne mogu otvoriti  Libertasov red voznje. Znate li jeli uspostavljena ove godine linija 13 Dubrovnik - Herceg Novi i linija 21A Dubrovnik - Orebic s polaskom iz Dubrovnika u 1800.
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

tramvajac 92

Linije 13 nema, 21A je tu
HERCEG NOVI 9,30 10,30 15,30 19,00 20,30* (*Ponedjeljak,Srijeda i Subota / Monday,Wednesday & Saturday)

man750

Citat: tramvajac 92  u Srpanj 09, 2010, 19:26:28
Linije 13 nema, 21A je tu
HERCEG NOVI 9,30 10,30 15,30 19,00 20,30* (*Ponedjeljak,Srijeda i Subota / Monday,Wednesday & Saturday)
Ovaj polazak u 0930 je lani vozio Libertas(linija 13)
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

man750

Libertas vozi liniju za Herceg Novi.  Prvo je to vozio g.br.133, a zadnjih dana g.br.110. Valjda ima vise putnika.
Na liniji 21A vozi isuzu 127.
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

man750

Na liniji 26 jucer vidjen isuzu g.br.125
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

conecto

Citat: man750  u Srpanj 13, 2010, 07:08:31
Libertas vozi liniju za Herceg Novi.  Prvo je to vozio g.br.133, a zadnjih dana g.br.110. Valjda ima vise putnika.
Na liniji 21A vozi isuzu 127.


Možda je vrijeme da Libertas onda nabavi poneko prikladnije vozilo kao npr. Lions Regio  ???
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...