Libertas - prigradske linije

Autor dulib, Prosinac 02, 2007, 18:39:42

tramvajac 92

Smije li se na tu liniju staviti SU 220?

strucnjak9

Citat: tramvajac 92  u Srpanj 14, 2010, 12:00:56
Smije li se na tu liniju staviti SU 220?
Smije ili ne smije nije ni bitno. SU220 stavljaju i na školske linije po sistemu ko nam što može. Prometni inspektor živi u Metkoviću i dobro se zna kad dolazi u Dubrovnik

atlasovac

Tu su inspektori . Baš ovih dana taj iz Metkovića ima pojačanja iz centrale u Zagrebu.
A Libertas ima problema sa prometovanjem šatla za Hotel Palas. Iako to nije linija javnog gradskog prometa prometovala je od Boninova ka Pilama sto je prekrsaj. Sada prometuje oko vatrogasaca.
Neznam zasto Libertas kao javno poduzeće pogoduje privatnom sektoru na uštrb javnih interesa.
Izgleda da je to postalo moderno.

atlasovac

Citat: conecto  u Srpanj 14, 2010, 10:37:44
Citat: man750  u Srpanj 13, 2010, 07:08:31
Libertas vozi liniju za Herceg Novi.  Prvo je to vozio g.br.133, a zadnjih dana g.br.110. Valjda ima vise putnika.
Na liniji 21A vozi isuzu 127.


Možda je vrijeme da Libertas onda nabavi poneko prikladnije vozilo kao npr. Lions Regio  ???
Koliko sam pratio priopčenja po portalima sadašnja garnitura u Libertasu mislim da nema love ni da kupi biciklu ,a kamoli neki bus. Tako da će se moji Dubrovčani morati voziti u onom što imaju slijedeću godinu ,dvije. Volio bi da griješim , ali mislim da sam u pravu. A autobusi iz osamdesetih bi trebali nestati iz prometa. a služe svrsi bolje od puno novijih.

narancasti

Linija 23A umjesto dosadašnjeg polaska u 19,45 imat ce polazak u 20,20 iz Dubrovnika,zbog zahtjeva putnika koji se koriste linijom

stručnjak

#230
Predstavnici radničkog vijeća i sindikata Libertasa naglasili su kako je linija 21 Dubrovnik-Orebić i obratno rentabilna i da će od njezinog ukidanja Libertas imati samo štetu.

Više na stranici:
http://www.dubrovniknet.hr/novost.php?id=13159


MISLI GLOBALNO, DJELUJ LOKALNO, PAŠ VIDIT KAD TE STIGNE GLOBALNA KRIZA!!! ;)

stručnjak

Obavijest

17.05.2011.
LINIJA 21
Obavješćujemo cijenjene korisnike naših usluga da sukladno zahtjevu LIBERTAS – DUBROVNIK d.o.o. od 01. travnja 2011. godine broj 311/I-11, a temeljem Rješenja Dubrovačko-neretvanske županije, Upravnog odjela za komunalne poslove, promet i veze KLASA: UP/I-340-01/11-01/15, URBROJ: 2117/1-09/1-11-02 od 29. travnja 2011. godine trajno se obustavlja prijevoz na liniji Dubrovnik – Orebić, s polaskom u 14:15 i nadalje, povratkom u 04:45 sati i nadalje, br. linije u upisniku136. i to od 18. svibnja 2011. godine.


kopirano sa sluzbene stranice Libertas Dubrovnik d.o.o. za prijevoz putnika:http://libertasdubrovnik.hr/


MISLI GLOBALNO, DJELUJ LOKALNO, PAŠ VIDIT KAD TE STIGNE GLOBALNA KRIZA!!! ;)

stručnjak

#232


MISLI GLOBALNO, DJELUJ LOKALNO, PAŠ VIDIT KAD TE STIGNE GLOBALNA KRIZA!!! ;)

nidi

Libertasovu liniju Orebić-Dubrovnik preuzeo Autotrans, njima se isplati, libertasu ne... >hammer<
*****  V     O      L       V       O   *****


staypp83

"The difference between stupidity and genius is that genius has its limits." - Albert Einstein

nidi

Jel imao tablu ili? Jer cesto ih idu isprobati u konavle radi pregrijavanja jer to je najpogodniji teren ;)
*****  V     O      L       V       O   *****

staypp83

#237
Vidio sam ga ispred Tommya, na displayu mu je pisalo 29 Duba i nazad 29, u busu je bio samo vozac, skrenuo je u remizu    >hammer<
"The difference between stupidity and genius is that genius has its limits." - Albert Einstein

staypp83

#238
Sta ce sad Cityi u prigrad ???
"The difference between stupidity and genius is that genius has its limits." - Albert Einstein

staypp83

96 je danas na sestici, no vidio sam tablu 23 DUBROVNIK-BUIĆI ???
"The difference between stupidity and genius is that genius has its limits." - Albert Einstein