Rasprave

Autor prote, Travanj 24, 2010, 08:09:37



lussin

#182
Erstzulassung znači prva registracija

MAN464

Dosta toga se o Crobusu govorilo pa da kažem nešto :

- nije ni izbloza kvaltietan kao Setra ili Neoplan ali završava posao i puno manje košta
- pogonski sklop Scania Motor i getriba odlični (doduše malo jači motor nebi bio na odmet)
- kvaliteta izrade ok, sve na svom mjestu, ručna malo bi mogla biti bolje stavljena ali ok
- hrđa malo hvata zadnje rešetke ali rješi se i to.

Sve u svemu nije to Setra ali bitno manje od nje košta a isto tako i završi posao jako dobro, nadam se da će se proizvodnja opet pokreniti (naravno uz neke preinake 1. meni je ime modela nije nešto te stvari na konstrukcij) jer je bus solidan i jako dobar, pogotovo za linije a sa Scania podvozjem još bolji. (Možda neka h varijanta nebi bila lošija radi bunkera)  hi

Pozdrav i svako dobro.  hi
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

MAN464

Autobusi se ocito vise ne rade, zna li tko sto je s tvornicom i strojevima ? Ima li vise ijedan u krugu trebalo bi da ih je ostalo par . Ljudi bice vise ne rade ili su drugdje rasporedeni ?
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

conecto

Danas oko 12 h jedan potpuno bijeli Crobus bez ikakvih oznaka stajao u Zubakovoj stanici za tehnički pregled u V. Gorici. Ubrzo još jedan isti viđen na obilaznici
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...