Potočki Promet/Vip Company - razno

Autor ivog, Studeni 27, 2007, 21:54:33

Sonja

Citat: Sonja  u Siječanj 09, 2011, 12:53:25
Citat: tomekk  u Siječanj 08, 2011, 21:50:03
Kolega dado1979 javio da stiže prinova- king long s 35 sjedala.Do 3.mj bi trebao biti u prometu.U planu je i jedan veći autobus no o tome kad bude izglednije...

I ja sam bila cula da se ocekuje prinova midi bus, mozda zato traze preko oglasa jos jednog vozaca ;)

Stari cityliner odlazi, a na njegovo mjesto dolazi taj King long midi s koznim sjedalima.

dado1979

Mali ispravak,starlyner troosovinac je dat pod račun za king longa a city svejedno odlazi,kupcu ili rashod ak se ne proda prije isteka rege.

zlikowszky

Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

stipe protega

Pozdrav iz Šibenika!
Istina je da stiže u potočkog prinova King long i to ne jedan nego dva kratka autobusa.Znam to iz razloga što su autobusi kupljeni preko Eurobusa,međutim iz firme Potočki su tražili nadogradnju na autobuse za prtljagu.SKI Koffer.Tko ne zna ,to je ona kutija na zadnjem kraju autobusa za prtljagu jer ovi kratki busevi imaju mali volumen.Kinezi koji proizvode autobuse uopće ne znaju što je to ski koffer i to nemaju na raspolaganju.Poduzeće Protega d.o.o. je temeljem narudžbe od strane Eurobusa izradilo tehničku dokumentaciju za ugradnju prihvata na rešetku autobusa ,a usvrhu kasnije montaže kofera kod nas u Hrvatskoj.Dobili smo tehničku dokumentaciju autobusne rešetke putem mail-a i temeljem iste je izrađena dokumentacija po kojoj će kinezi ugrađivati dodatnu opremu.Dodajem da ovo jedan maleni ali veliki indikator i pokazatelj da jedna tvornica autobusa u dalekoj Kini koristi nacrte za ugradnju temeljem znanja hrvatskih stručnjaka.Vjerojatno da će se Ski kofferi raditi kod nas u Šibeniku iz razloga što dokumentacija već postoji.Ski koffer mora da ima svoj atest-certifikat iz razloga što se prilikom ugradnje mijenja dužina autobusa,težište , te radijus zakretanja.U slučaju da nema certifikat , prijevoznik može imati velikih problema kod rutinske kontrole.Za sada toliko.Na ovu temu ćemo se još vezati kad autobusi stignu u Hrvatsku.Za sada toliko


                                                                                                                                                                    Pozdrav!

                                                                                                                                            PROTEGA d.o.o. - autobusna industrija

Sonja

Nacula sam da je nabavljen jos jedan neoplan, zna netko vise o tome  ???


Sonja

Kod Potocki prometa je parkiran Noge Touring reg. oznake ZG3008EK (ex Lori Trans).
Zasad jos uvijek potpuno bijeli.
Dal je to njihov ili samo tamo parkira  ???

Sonja




Sonja


NP-549

Citat: Sonja  u Svibanj 12, 2011, 08:05:54
http://img846.imageshack.us/img846/7704/dsc03494e.jpg

Vozio upravo iza njega nekih 15/20 minuta od Meje do Gornjeg Jelenja (Očito je bio u Crikvenici ili na Krku).  Ej, ovo čudo ne da neide, nego qrca neide.  20-30 km/h nam je bila brzina. Pa toliko idu RABE od Hidroelektre sa 50 tona pjeska.  I nemojte mi sad prodavat tu fore kako je sezona pa je sigurno pun ljudi i prtljage,  pa šta je projektiran da vozi prazan ?  Ne očekujem da leti gore 70 na sat ko Setra 411, ali ovo je ipak too much

ivog

Potočki tokom ljeta vikendima vozi sezonsku liniju iz Huma - Krapine - Začretja - Zaboka za Crikvu/Malinsku i popunjenost je više nego dobra, prošli vikend za Crikvu, iašo je katni i popunjenost gotvo 100%..
Cijena povratne karte 100 kunića..

kampanjac


Paško

Varaš se, varaš. Ovaj je već odavno tu, samo što je prije bio šareno-crni. Čak imaš i postove koji su posvećeni baš tome da je prefarban:
Citat: Sonja  u Ožujak 25, 2011, 09:22:05
Citat: Sonja  u Ožujak 21, 2011, 15:16:32
Starliner KR529DN je sad u bijelom ruhu.
http://img220.imageshack.us/img220/5346/dsc02899hs.jpg
Pročitaj malo prije nego što nešto postaš.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!