AP Imotski / Autoherc Metković - razno (2)

Autor im, Prosinac 29, 2016, 13:20:57

Zadarsko dite

Citat: Lion's Driver  u Rujan 04, 2020, 18:07:41
.............ispod stola
isplaceno na racun temeljem kupoprodaje fvrtke Autopoduzece Imotski sa sjedistem u Metkovicu.

Misljenja sam kako ce Autoherc maksimalno smanjiti broj vozila i radnika u RH ili cak i ugasiti to. Vec poodavna drugi poslovi su prioritet, u RH.......

dado1

Inace evo jedna tužna vijest: uskoro kreće izgradnja stambenog kompleksa na Imotskom kolodvoru tako da grad ostaje bez kolodvora. Inače to je žalosno da se u RH kolodvore nije proglasilo strateškim interesom te ih se na taj način zaštitilo od ovakve prenamjene koja zasigurno ne donosi ništa dobro....

Zadarsko dite

Kakve veze ima RH s autobusnim kolodvorima????????

Kolodvori spadaju u komunalnu djelatnost i sve vezano za rusenje ili gradnju ili sto vec na imotskom autobusnom kolodvoru treba uputiti gradu gdje se isti i nalazi. Na kraju krajeva, oni su i izdali gradjevinsku dozvolu, ako je to sve uopce istina.

dado1

Kazem samo da ih je RH trebala zastiti zakonom jer puno gradova ce dugorocno gledano imati problema s tim bas radi neodgovorne lokalne vlasti

martin

Citat: im  u Rujan 04, 2020, 21:29:58
Liniju imotski biorine imotski se zanimaju mihaljevic i transporti kegalj to znam jer sam dobar sa ovim kegljom
Dezinformacija za Mihaljevića...
SETRA Fahrzeuge Omnibusse mit Stil

Lion's Driver

Stari autobusi Panturist kod bivše Vodoprivrede su ispilani i raskomadani. Ostali su bijeli Tourismo ex Pleso i srebrni Coach ex Brioni koliko sam vidio u prolazu

MAN464

3426 8)
3423 8)
3418 (nema više shemu flixbus  yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo) perfeto
3441  perfeto
jedan s Ap Imotski shemom
i još 2 ili 3 aktivna Crobusa sinoć u 19:00 po Đake svi se sjaje i blješte
također viđena i 2 daiylia oba bijela , jedan stariji 1. generacija ( ne turbodaily) i jedan 2 ili 3 generacije (bio je na forumu amfan ga slikao mislim).

Over and out. Sve najbolje.
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

Lion's Driver

#112
A zašto sve ovo u temi "povijest" valjda ide u "raspravu"  kava

Nego, mene zanima gdje oni održavaju autobuse sad kad nemaju garažu?

dado1

To sam se i ja pitao...osim toga gdje se svi autobusi parkiraju??..ostalo im je koliko znam 14 Zora, 2 lion's regia, 1 sprinter, 1 ares, 2 iveco dailya  mslm to je pun plac autobusa a nigdje po krajini ih ne vidam na parkingu...

Lion's Driver

Zato što svak svoj autobus vozi kući. A nekoliko autobusa je bilo ispred kuće jednog vozača uključujući Scaniu troosovnku. Odavno nisam prošao tamo ne znam trenutno stanje.

dado1

Evo danas gledam preko puta shooping centra Park & shop na placu stoji 1× Crobus flix shema razvaljena zadnja vrata i stoji 1x MAN ex Panturist i  1x Mercedes Tourismo (mislim da je ex Pleso)....vidjet cemo kakva je sudbina i ova 3 autobusa osobito Crobusa

MAN464

Mislim da bi trebalo da je tu man sivi ex Brioni Pula i Tourismo bijeli stariji, to ustvari nisu njihovi autobusi to su autobusi koje je ( sa još nekoliko njih stari 2 mana SL222, mini mali man, taj coach i tourismo) prodavala porezna uprava ima skoro 3 godine. Crobus je njihov.

Crobusa je trenutno 10 komada i voze đake, taj neznam šta mu je. Ako Dragi Bog Da uskoro Crobusići opet na putu dalje od Imotskog.  thumbs thumbs hi

Sve najbolje i pozdrav.
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

Lion's Driver

Često prolazim tuda, sivog MANa ex Brioni se ne sjećam da je tu. Pogledajte slike unatrag, na njima se vidi da je uništen, žutih MANova SL222 nema nigdje kao da su u zemlju propali kao ni "Sultana".

@MAN464 kako misliš da će Zore dalje Imotskog? Možda prodajom? Mada sam čuo da Palac nije trajno prodao linije Flixu nego do 2024 godine

Paško

Nemam pristup informacijama koji su točno Crobusi prebačeni iz Imotskog u Grude (to su interne stvari Autoherca), ali mogu provjeriti koje više nisu registrirane u Hrvatskoj.

DU-926-GN - odjavljena još 2017. - za nju znamo da je bila prva prebačena u BiH

Ove tri nisu na HR tablicama od 2019., dakle vjerojatno su prebačene:

ZG-3440-FM
ZG-3429-FM
DU-102-GE

Ovima je registracija istekla prošle godine pa ne znam jesu li prebačene ili negdje pauziraju.

ZG-3425-FM
DU-101-GE
DU-103-GE
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

MAN464

#119
3425,103 su tu i mislim i 3429 također .
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.