Kilometraže

Autor maky, Siječanj 18, 2008, 22:15:58

Lion's Driver

Ne znam zašto se neko čudi kako su izdržali do te kilometraže... Pa nije MAN kinez  ;D To što su izvana plisnavi od reklama i malo vise branici to je samo dokaz stanja firme ne stanja autobusa. Smrdljivu unutrašnjost i pokidane tapecirunge ne treba vezat s Vozačima i Prometom nego je dokaz mentaliteta i kulture građana...nije ih iskidao Vozač sigurno. Moja Setra što vozim u P.M. 315NF će sad brzo zavrtit 3. milion... već je pomalo trošna...škripi...kapi kroz displej itd itd... al ne da se... pali vozi...

NP-549

3 milijona za gradski bus je misaona imenica. Ili je mjenjan tahograf pa kilometri na njemu nemaju veze sa pravima ili je možda, možda ( a i to teško) blizu 2 milijona.

Koje godište je bus i tko je bivši vlasnik ?

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

RV


ManNLNG

Eurobusevi neidu u rashod sa ovom nabavkom jel tako?
EUROBUS AV120

lussin

Osim ako ne dođe nešto da ih zamjeni ali teško

ManNLNG

Navodno su jako dobri i budu još sigurno 5 godina trajali.
EUROBUS AV120

RV

Nebi ih još ja smistia u rashod, gledam danas #158 i dosta je očuvan, iznutra i izvana, ko nov. Sve je stvar u firmi, jel im treba novih puničkih autobusa ili ne, po meni bi trebali ostat.

Shole

Jel moguće da ima samo 500 hiljada ? Milijon i pol bi mi bilo pak malo previše. Zamjenjen tahograf možda ?

elez

Moguce je, nisu oni puno vozili, sada imaju najvise posla jer pokrivaju dosta međugradskih linija
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

roko

#291 - 642 tisuce km.

Sofer122


qwertz


MAN truck bus

Ima li Promet negdje točnu evidenciju pređenih kilometara? Bili netko mogao provjeriti koliko točno kilometara ima 688?
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

NP-549

#119
Vjerovatno neka radiona (elektroničari ili sl.) ima podatke kad su mjenjali tahografe, koliko je imao onaj kojeg su skinuli, a koliko imao novi (ne bude nikad od nule drugi).

Moja pretpostavka je da bi mogao imat oko 1,5 milijon