Autobusi stranih registracija (Međugorje - Mostar)

Autor erobuss, Studeni 27, 2007, 14:52:06

erobuss

« Thread Started on Mar 17, 2007, 3:54pm »

Međugorje je živnulo nakon zimskog odmora, tako da je danas bilo preko 50 autobusa u mjestu. :D

erobuss

@tomek

Bravo Ero, s Bišæanom je išla moja župa - krenuli su iz Zagreba oko 22.00 sata :D (inaèe, to je Cityliner)
Evo slike od noæas :)



Što se tièe Mariæevih Neoplana, oni imaju MAN ratkape koje su ukradene sa ZET-ovih autobusa i prodavane raznim ZG privatnicima.

erobuss

@tomek

Evo, moja župa se prije dvadesetak minuta vratila iz Meðugorja. Vidno iscrpljeni, danas je vremenski gledano bio stvarno težak dan barem ovdje u Zagrebu, sparina.




erobuss

@niksa

Ero imaš najbolju postu za hvatat buseve ;)...nigdje ih više nema, a mjenjaju se svaki dan..evo nešto i od mene











erobuss

Nisam od davno ništa ovdje ubacio, evo sada dva talijana




erobuss

Poljski EOS, a ispred njega AP-ov Volvo 9900




erobuss

Danas na parkingu iza Crkve






Privatnik iz Čitluka, osim ovog Volva kojeg je kupio od Paddy Travela ima i VW LT-a.

erobuss

Današnje fotke

Na dalek put se ovaj GT uputio  ::|






Setra koju već imamo na forumu


Talijanska zlatna munja  ;D




Fragolin MB Tourismo. Vidio sam Setru S317 GT-HD, ali nisam uspio poslikat




S315 HDH




Tourliner (gdje je  Vlatkica  ;D )




Ova trojka dovezla talijane u Konzum. Pokupovaše sve živo  :D


Neo

Svaka cast Ero, dobre slike iz Medjugorja znaci da je krenulo... ;) ;)
je zakon

bmax

Potkrala se jedna greška pod slikom Gojin Neoplan i Setra oboje dubrovackih tablica,
na slici je Neoplan Dubrovnik toursa vl. Niksa Spilj i setra 315hd vlasnistvo Matuško prijevoza

erobuss

Citat: bmax  u Ožujak 21, 2008, 14:53:42
Potkrala se jedna greška pod slikom Gojin Neoplan i Setra oboje dubrovackih tablica,
na slici je Neoplan Dubrovnik toursa vl. Niksa Spilj i setra 315hd vlasnistvo Matuško prijevoza

Piše sa strane da ne znam čiji je Neoplan, ispod je Goyina Setra  ;)

erobuss



erobuss

#13
Današnji photo session





Ovaj troosovinac mi je odličan...





Ovakve dvije Setre su u Međugorju. Ova je stajala na sred puta 15-ak minuta. Tko zna što bi jadnom šoli



Skyliner krenuo prema parkingu gdje su već parkirana njihova tri busa. Inače nešto su vozači gledali oko motora onog na parkingu.


Kod Rosi reisen-a ima jedna zanimljiva stvar, a to je da im na svim autobusima tablice završavaju sa RE-XX-888