AP Varaždin - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:59:47

Vozač0306

Citat: ManNLNG  u Srpanj 19, 2018, 16:46:59
Jel mi itko može reci dali eurobusevi još voze?To su mi najdraži autobusi i rado bih došao jedan dan na kolodvor i usliko moje najdraže buseve!

Danas je baš otišao iz Zagreba VŽ-328-KB, a mislim da ga možeš vidjeti svakodnevno u Zagrebu, ostali još voze po lokalama

ManNLNG

Na kojoj su liniji svakodnevno?Ako išta znaš to bi mi jako pomoglo da ga uhvatim u Zagrebu.Hvala unaprijed!
EUROBUS AV120

Vozač0306

Citat: ManNLNG  u Srpanj 19, 2018, 16:58:23
Na kojoj su liniji svakodnevno?Ako išta znaš to bi mi jako pomoglo da ga uhvatim u Zagrebu.Hvala unaprijed!
Vozi, koliko ja znam, samo Zagreb-Varaždin

ManNLNG

U koliko sati ide otprilike?
EUROBUS AV120

Vozač0306

Mislim da je danas otišao u 16h iz Zagreba

ManNLNG

Jel inače ide kasnije popodne ili ide ujutro rano?
EUROBUS AV120

Vozač0306

Kako kad pošalju, ali nikad ih nisam vidio prije 8 ujutro

ManNLNG

Jel voze sta ove kantice AV120D?Jel ih ima gdje konkretno za poslikat?
EUROBUS AV120


tramvajac 92

Citat: ManNLNG  u Kolovoz 10, 2018, 21:33:17
Jel voze sta ove kantice AV120D?Jel ih ima gdje konkretno za poslikat?
Kupi si kartu do Varaždina, privremeni kolodvor je u njihovoj garaži, pa probaj pronjuškati po cijeloj, ne samo po dijelu koji služi kao "kolodvor". A kako ti je kolega linkao vozni park, ja ću samo nadopuniti, službeno su van prometa, neregistrirani i planiraju se rashodovat, vjerojatno služe kao donatori djelova.

ManNLNG

Cemu sluzi onaj mali prozorcic kod Eurobusa Av120 lijevo od prtljaznog prostora?
EUROBUS AV120

lussin

Ako mislimo na isto iza prozora se krije krevet za vozača

ManNLNG

Citat: lussinpicollo  u Kolovoz 27, 2018, 02:09:04
Ako mislimo na isto iza prozora se krije krevet za vozača

Aha,nisam znao da imaju krevet?
EUROBUS AV120

lussin

#883
Normalno i često kod turističkih autobusa, naravno u skladu s dimenzijama prostora. Ne možeš očekivati komfor kakav imaš doma

ManNLNG

Citat: lussinpicollo  u Kolovoz 27, 2018, 02:27:20
Normalno i često kod turističkih autobusa, naravno u skladu s dimenzijama prostora. Ne možeš očekivati komfor kakav imaš doma

Da naravno! ;D
EUROBUS AV120