Brioni, Pula – razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 12:03:53

Tomek

Sve novosti o Brionima pišite ovdje.

Servis

Mislim da im je veci problem sta su ti Volvoi stalno na servisu. Prolazio sam prije nekih 2 tjedna kod Volva na Jankomiru i bila su 3 parkirana sa strane.

erobuss

Citat: prljavibluzer  u Prosinac 06, 2007, 13:47:09
Mislim da im je veci problem sta su ti Volvoi stalno na servisu. Prolazio sam prije nekih 2 tjedna kod Volva na Jankomiru i bila su 3 parkirana sa strane.

U čemu je problem s njima? Elektronika ili mehanika? Mogu shvatiti da jedan dođe s greškom, ali svi...

Čuo sam da su ti 9700 kvalitetni, ali evo na njiihovom primjeru ispade suprotno  :-\

maky

Citat: manoplan  u Siječanj 30, 2008, 10:46:25
Ljudi,šta je ovo s ovim Volvo-ima.Jutros gbr.79 u servisu
A gledaj, ja se više nebi opterećivao time.  Ne vjerujem da su Volvoi toliko kvarljivi, prije će biti da su Brioni jedna savjesna firma kojoj je stalo do kvalitetnog prijevoza i stoga redovito šalju autobuse u ovlašteni servis na preglede, glancanje, itd...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Servis

Sjetio sam se da je jedan od mojih obiteljskih prijatelja radio u Brionima kao vozač, ali je sad u mirovini par godina. Pokušat ću ga nagovoriti da dođe ovdje, vjerujem da će znati jako puno jer je još uvijek u toku.

boro

   Dobio sam informaciju od vozača Briona da kupuju 5 Neoplana,a da stari Tamovi idu u prodaju.

lerotai

znas li o kojim neoplanima se radi?
no sikiriki

boro


5AR

Koliko još Tamova ima Brioni da voze na linijama, ili su svi neregistrirani?

boro

Po mojim informacijama jedan je nereg. a ostala 4 voze ,ali po riječima vozača ja sam u krivu.

5AR

Znači mišljenja se razilaze  ;D
Ove sezone kad sam bio po Puli sam vidio tri, jedan neregistriran i dva sa reg. slike pod Brioni Pula-slike

boro


boro

  Izgleda da stvarno nema više tamova,mora da su ih prodali.

boro

  gb.39 skinuli vrata i šoferšajbu ,izgleda da su ga počeli "čerupati" za dijelove.

5AR

Citat: boro  u Veljača 28, 2008, 13:12:48
  gb.39 skinuli vrata i šoferšajbu ,izgleda da su ga počeli "čerupati" za dijelove.
Ako su sve Tamove prodali onda valjda prodaju i dijelove od tog preostalog 39 nekome drugome kad nemaju ih kamo montirat. ???