Slike autobusa u 2022.

Autor Mercedes bus, Siječanj 01, 2022, 00:08:15

421

Citat: sniff  u Srpanj 03, 2022, 14:29:55
Imaju li neki busevi automatska dnevna svjetla ?
Pojasni "automatska dnevna svjetla".
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

sniff

Znači da su upaljena cijelo vrijeme po danu dok je i autobus upaljen, iako je prekidač na nuli. Vidim da je prekidač takvog oblika na Lion's Cityjima, ipak je to VAG  good_boy

ChRiStIaN

Pa svi to imaju...kao i na autima, kad su kratka svjetla ugasena, rade dnevna svjetla. Pale se cim upalis autobus.
@ Autobusi Hrvatska @

sniff


zag


ChRiStIaN

@ Autobusi Hrvatska @

421

Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

smogovci.bbb2

#397
Citat: ChRiStIaN  u Srpanj 05, 2022, 21:28:11
689 na 176
"Danas sam vozio 700 i 689 i na oba je klima vrhunski hladila"
U busu je toliko hladno da si otvorio sva vrata i prozore ;D
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

ChRiStIaN

#398
Tocno prije slikanja sam ugasio klimu jer nije vise bilo potrebe. A i stajao sam 30min, bus je isao na off da ne ropotarim ljudima pod prozorima.
@ Autobusi Hrvatska @

conecto

Klima promijeni strukturu zraka u vozilu i kad se ugasi poželjno je dobro provjetriti jer bi se mogla početi magliti stakla.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

tramvajac 92

Iveco Crossway LE, iako postoje sumnje da su uzeti s lagera, jer je netko odustao, za to nemamo dokaza. No, za razliku od Citelisa kojima se zamjera tromost (zbog slabog motora u zglobnom, najviše), ovi su dizelski, sa izrazito jakim motorom i prijenosom koji ga prati, pa ih u AP Podsused šalju na brdske linije s Črnomerca. A onda postoji i jedan koji zbog reklame (zar ona nije istekla, btw.?) stalno na 113.

smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

421

Citat: tramvajac 92  u Srpanj 06, 2022, 14:29:31
Iveco Crossway LE, iako postoje sumnje da su uzeti s lagera, jer je netko odustao, za to nemamo dokaza. No, za razliku od Citelisa kojima se zamjera tromost (zbog slabog motora u zglobnom, najviše), ovi su dizelski, sa izrazito jakim motorom i prijenosom koji ga prati, pa ih u AP Podsused šalju na brdske linije s Črnomerca. A onda postoji i jedan koji zbog reklame (zar ona nije istekla, btw.?) stalno na 113.
Opet sumnje u istinitost tvrdnji što postaje zamorno i dosadno. Nagni se da ti šapnem detalje na uho, mislim, treba li otkriti izvor i dovesti oboje u neugodnu situaciju?
Citelis 18 i 12 imaju ZF getribu s 310/280 ks, MAN NG VOITH s 310 ks, Citaro G VOITH s 300ks, MAN G VOITH s 360 ks, LE ima VOITH s 360 ks.
Nije sve u snazi motora već prijenos također ima utjecaja te softverska mapa rada motora (eco/power).
Zašto sporadično moramo reciklirati pojedine teme, kad je dovoljno naći i pročitati ovdje.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

sniff

256 na 210
261 na 223

ChRiStIaN

Citat: tramvajac 92  u Srpanj 06, 2022, 14:29:31
Iveco Crossway LE, iako postoje sumnje da su uzeti s lagera, jer je netko odustao, za to nemamo dokaza. No, za razliku od Citelisa kojima se zamjera tromost (zbog slabog motora u zglobnom, najviše), ovi su dizelski, sa izrazito jakim motorom i prijenosom koji ga prati, pa ih u AP Podsused šalju na brdske linije s Črnomerca. A onda postoji i jedan koji zbog reklame (zar ona nije istekla, btw.?) stalno na 113.

119, cista brdska linija  rofl
@ Autobusi Hrvatska @