Brzina vožnje autobusa

Autor 9398, Listopad 21, 2010, 19:14:04

9398

Vozači i ostali koji znate nešto o tome napišite kojom se brzinom najčešće vozi autobus na kojim putevima.

ivek driver

kolega brzina varira najcesce od   0  pa dok ima gasa jel kriv si i zatvor ti ne gine vozio 5 ili 105 tako da u voznji treba uzivati i po svojim procjenama i mogucnostima voziti da su putnici zadovoljni  i vozac

jesrib

u makedoniji je na autoputu ograničenje za buseve 80km/h. vozio sam 90 i zaustavijo me radar i naravno pala je kafa... ali interesanto je da isti taj radar nije hteo da zaustavi sanosa koji me je prosao sa vise od 100! u mkd nevjerujem da postoji blokiran bus...
kvalitetno odrađen posao traži kvalitetne uslove rada!

Nešić

Kod nas u Srbiji na auto putu se vozi do 100-tke mada ima i onih koji to krse pa poteraju malo i 150!
Sto se magistrale tice tu je voznja izmedju 60 i 80 km/h za buseve.

Anna

Citat: 9398  u Listopad 21, 2010, 19:14:04
Vozači i ostali koji znate nešto o tome napišite kojom se brzinom najčešće vozi autobus na kojim putevima.

Nemoze on brzo da vozi jer kada vozi pun Bus mora i telefonirati, briga sofera dali ce napraviti udes ili ne, glavno mu je da nabije suncane naocale (a sunca nema nego kisa pada), podigne kragnu od majice, i dalje telefonira, a kada se opomene, kaze sta to vas briga, zalosno.

Pozdrav

Nalc

Kolko gorčine.... Vau. Nego, telefonira svatko. Točka. Jest da nebi smjeli, al hebi ga! Nije opravdanje, al kak znaš da ne zove gazda? Pa mu se ti ne javi. I sunčane?? Čemu to? Eto ja ih nosim stalno, jer mi sunce smeta. I točka! Samo kaj moje naočale imaju blago zatamnjena zelena stakla (prava, ne plastika) i mogu ih imati i u tunelu a da vidim!

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk