Smiljić, Banja Luka

Autor Dado_toping, Lipanj 04, 2008, 11:50:47

erobuss

Prije dva dana sam pročitao da je osuđen mađarski vozač kamiona koji je skrivio nesreću u kojoj je sudjelovala Smiljićeva Temsa Opalin. Tom prilikom je poginuo 22-godišnji mladić  :-\


Dado_toping

Prodano je par autobusa kod Smiljica medju kojima je i Starliner,Setra S 215 HDH....,ali su kupljena dva nova Neoplana u Turskoj. ;)

lav

Kome je prodao Setru S 215 HDH..Na autobusi-forum.info skoro je Marko slikao tu setru na liniji Šipovo-Beograd...

busfan

Citat: Dado_toping  u Studeni 15, 2008, 23:14:59
Prodano je par autobusa kod Smiljica medju kojima je i Starliner,Setra S 215 HDH....,ali su kupljena dva nova Neoplana u Turskoj. ;)

Koja Tourlinera, Trendlinera,..?

Neo

Ja mislim da je isti onaj sto je kupio Bricic jer jedino se ta tipa Neoplana proizvodi u Turskoj.
je zakon

busfan

Citat: Neo  u Studeni 16, 2008, 12:23:16
Ja mislim da je isti onaj sto je kupio Bricic jer jedino se ta tipa Neoplana proizvodi u Turskoj.

Ja mislim da je i Trendliner iz Turske, nisam 100% siguran ???

Dado_toping

Citat: lav  u Studeni 16, 2008, 00:48:21
Kome je prodao Setru S 215 HDH..Na autobusi-forum.info skoro je Marko slikao tu setru na liniji Šipovo-Beograd...

Tu Setru je prodao svom kooperantu Ristic commercu.. ;)

lav

Citat: Dado_toping  u Studeni 16, 2008, 22:17:25
Citat: lav  u Studeni 16, 2008, 00:48:21
Kome je prodao Setru S 215 HDH..Na autobusi-forum.info skoro je Marko slikao tu setru na liniji Šipovo-Beograd...

Tu Setru je prodao svom kooperantu Ristic commercu.. ;)

Jeli Ristic Commerc Novi Sad...

Dado_toping

Da Lave,ali i mene zanima kako ce ga voziti na BiH tablama posto se ona nemoze uvesti!!

lav

Citat: Dado_toping  u Studeni 17, 2008, 22:53:33
Da Lave,ali i mene zanima kako ce ga voziti na BiH tablama posto se ona nemoze uvesti!!

I mene to bas zanima...

aaaaa

Citat: Dado_toping  u Studeni 17, 2008, 22:53:33
Da Lave,ali i mene zanima kako ce ga voziti na BiH tablama posto se ona nemoze uvesti!!

Da li znaš sigurno da se ne može uvesti. Ja mislim da može jer Srbija ima liberalnije propise kad su te stvari u pitanju....

busfan

Citat: aaaaa  u Studeni 18, 2008, 17:45:09
Citat: Dado_toping  u Studeni 17, 2008, 22:53:33
Da Lave,ali i mene zanima kako ce ga voziti na BiH tablama posto se ona nemoze uvesti!!

Da li znaš sigurno da se ne može uvesti. Ja mislim da može jer Srbija ima liberalnije propise kad su te stvari u pitanju....

U Srbiji moras imati euro3 tako da tesko mozes naci i seriju 300

CroHerc


elvis

Citat: CroHerc  u Prosinac 24, 2008, 00:45:56
smiljić prodaje setru 315

jucer sam dobio neki Sejarijev "vjesnik",zadnjih nekoliko stranica je ispunjeno polovnim busevima koje prodaju,pored onih koje su objavili na netu prodaju se i Smiljicevi:Setra koju je CroHerc spomenuo,Neoplan Transliner,Tourismo,Sprinter,Temsa Opalin...