Centrotrans - Eurolines - razno

Autor lerotai, Prosinac 06, 2007, 22:21:20

AiN_forever

Citat: busfan  u Travanj 30, 2009, 21:10:05
Citat: AiN_forever  u Travanj 30, 2009, 20:56:36
Moze li mi neko reci koja je razlika izmedju Neoplan Citylinera i Neoplan Citylinera H ?
Koliko god pokusavo ne mogu uociti u cemu je razlika
sry zbog off topic  ::|

H je visi, ima male prtljaznike iznad zadnjih tockova

ok hvala :D

aaaaa

Novi Neoplan Starliner danas ispred zemaljskog Muzeja u Sarajevu. Ne znam da li se radi o njihovom koji je bio razbijen pa napravljen ili je u pitanju novo vozilo jer nisam uspio pročitati registarske oznake. MIslim ipak da se radi o njihovom vozilu koje je bilo razbijeno.

erobuss


AiN_forever

Citat: aaaaa  u Svibanj 20, 2009, 21:43:23
Novi Neoplan Starliner danas ispred zemaljskog Muzeja u Sarajevu. Ne znam da li se radi o njihovom koji je bio razbijen pa napravljen ili je u pitanju novo vozilo jer nisam uspio pročitati registarske oznake. MIslim ipak da se radi o njihovom vozilu koje je bilo razbijeno.
Takođe viđen u Počitelju,na liniji Sarajevo-Dubrovnik danas oko 15 sati

aaaaa

Citat: erobuss  u Svibanj 20, 2009, 21:47:11
Eurolines shema?

Ma standardna njihova šema sa natipsima centrotrans na vjetrobranskim staklima prednjem i zadnjem

AiN_forever

Citat: tomo  u Svibanj 30, 2009, 22:05:11
Bolan jel to ovaj na peronu ima plastična sjedala ili mi se samo čini ?

Izgleda da ti se ne cini  :( :( :( >:(


elvis

ovakva su sjedista kao na ovom busfanovom

tomo

Samo pitam jer doista nisam vidio do sada nikada da ovakav model ima ovakva sjedala.... šteta je pa makar i za prigradsku liniju jer mi bus predivno izgleda... ali zato iz osobnog iskustva (srednjoškolskog) znam koliko su takva sjedala neudobna....  :(

Neo

Supruga nije bila u boljoj poziciji za slikanje ali makar znamo da je jos u zivotu... ;D ;D




:D
je zakon

AiN_forever

dokle je iso... gdje se to uputio??  ;D ;D

Neo

Slikano je u Tuzli a gdje je isao ne znam, jedno znam da je dosao iz Sarajeva... ;D ;D ;D
je zakon

CroHerc

Još se vidi da neke račune nisi platio na ovim slikama . ;D ;) :D

Neo

Citat: CroHerc  u Lipanj 02, 2009, 18:52:55
Još se vidi da neke račune nisi platio na ovim slikama . ;D ;) :D

Nisu racuni nego nekakvi papiri za tendera...:)
je zakon

elvis

ova ptica uhvacena u letu