Rashodi

Autor nukleusri, Prosinac 01, 2007, 14:17:58

kico101

Sudeći po hrpi razbijenog stakla na lijevoj strani 453, i nisu se baš trudili da spase što se spasiti da.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

shef

Jutros je 453 i dalje ovako parkiran, a kraj njega su došli 498 i 449. Ovaj drugi još ima tablice gore i izgleda kao da je još uvijek spreman za van. Ostalih za rashod nema na vidiku.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

mannas

Citat: shef  u Travanj 14, 2009, 11:58:39
Ostalih za rashod nema na vidiku.

Parkirani su na " nos " kod upravne zgrade prema bazenu !

1A

Koliko će onda ovih 4xx ostati nakon rashoda?
Uvjerljivo najgori  ;D Vrlo je lako odvalit glavom o krov bilo kad i bilo gdje... Hvala Bogu da ih se rješavaju lagano...

Shole

Citat: 1A  u Travanj 15, 2009, 09:03:58
Koliko će onda ovih 4xx ostati nakon rashoda?
Uvjerljivo najgori  ;D Vrlo je lako odvalit glavom o krov bilo kad i bilo gdje... Hvala Bogu da ih se rješavaju lagano...

Citat: Shole  u Travanj 15, 2009, 14:55:06
Citat: NP-549  u Ožujak 16, 2009, 19:54:27
Kako im bude isticala registracija, u rashod idu redom:  417,  422,  424,  449,  451,  453,  498.   Do daljnjega ostaju 418, 423, 436, 446, 452, 454, 455, 466. 496, 497, 499  i sve na 500. 


Sve ti lijepo piše,  samo treba pročitat

1A

Znao sam da sam čitao nešto vezano za registraciju  ;D

shef

#81
Tablice skinute, priča definitivno gotova. Osim 453 svi još kompletni.
Reći će netko da za oronulim hrpama lima tuguju samo budale i luđaci, ali nekako mi ovaj rashod posebno teško pada zbog 449. Autobusa u kojem sam napravio više kilometara nego sa svim drugima skupa, kojim sam se godinama gotovo svakog dana vozio na posao, kojeg pratim još od kad je moje prijatelje iz osnovne škole vozio doma u Kostrenu, kao nov i blistav, tada RI-178-326. Bio je tada u paru najprije s bijelim Ikarusom 448, a kasnije s 466. I iz doba kad je nosio RI-348-BL i bio sav pun rupa od ruzine. I njegove posljednje smjene odrađene na 10-ki.  Mislim da bi mu Općina Kostrena trebala podignuti spomenik.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Shole

A i unutrašnjost mu je bila posebna.  To je posljednji kojem su skinuli onaj originalni zeleni linoleum, i jedini bus ikada koji je modernizacijom dobio plavi pod.


mansg313

Trebalo bi 535 u rashod jučer sam se vozio na 32 sa njim živi užas od autobusa, :-X

MAKI

Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

kico101

Ako ćemo pravo svi monotrali ispod 581 bi trebali u rashod ( možda osim par za rezervu ), ali 535 sigurno nije najgori od aktivnih SG220. Sistem +10/-10 je održan i to je, zasada to. Osobno mislim da je trebao ostati i koji monotral više, da se ne događaju situacije kada radnim danom na jedinici ili dvojci vidimo solo.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

mivano

418 i 452 su izgleda najgori koji ostaju

Shole

Citat: MAKI  u Travanj 19, 2009, 14:20:37
Ti bi 535 u rashod.Ma daj

Vozio se čovjek prvi put u životu u Manu sa Mercedesovim motorom pa misil da je bus koma jer grmi ko avion.  535 je još sasvim solidan autobus za rezervu i prekidne smjene.  I ide ko metak za razliku od ex ZG Avtomontaža,

mansg313

Citat: Shole  u Travanj 19, 2009, 23:32:45
Citat: MAKI  u Travanj 19, 2009, 14:20:37
Ti bi 535 u rashod.Ma daj

Vozio se čovjek prvi put u životu u Manu sa Mercedesovim motorom pa misil da je bus koma jer grmi ko avion.  535 je još sasvim solidan autobus za rezervu i prekidne smjene.  I ide ko metak za razliku od ex ZG Avtomontaža,
Istina prvi puta sam se vozio u takvom busu a da je gori od ZG nebi se baš složio.Ako je on jedan od boljih mogu si samo misliti kakvi su oni lošiji ::|

shef

Čuj, da Rijeka ima 8 milijardi kuna proračuna i da nema uništeno gospodarstvo, vjerujem da bi se već teleportirali, a ne vozili u Avtomontažama iz 1988. Ali to je druga tema... :-X
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic