Rashodi

Autor nukleusri, Prosinac 01, 2007, 14:17:58

conecto

Citat: dragec52  u Lipanj 05, 2009, 00:21:36
Nema davno sam vozio 421 na "6" i bio sam baš krcat i jedava sam se uspio popeti do Teta Rože, makina bila na izdisaju i zaista mi je žao takvog kraja tih veterana. A i kakav bi njihov kraj mogao biti drugaćiji nego ovakav. Samo vozače vežu nekakve uspomene za bus i nostalgija. Mehaničarima je to samo jedan u nizu na kanalu ili remontu, ali vozaču je nešto sasvim drugo pogotovo ako su zajedno duže vrijeme.. On taj bus pazi i mazi i održava i moljaka da ga se što bolje održava i kolege moli da ga također paze i ne preforsiraju. Zaista tužno. Poslije toliko stotina tisuća kilometara i sam bog zna koliko vozača sad je samo stara gomila lima. >:( >:( >:( >:( >:(/ posuđivan od prigrada i bio pričuvni bus u zadnjim mjesecima svog radnog vijeka/.

E jbga Dragec godine su to, godine koje su prošle ne samo busu već i čovjeku. Mi smo još donedavno naše O-405 zvali "novi Mercedesi", a sad su mnogi već polako pri odlasku. Kao da je jučer bilo kad su se novi novcati sjajili, bili su za nas osmo svjetsko čudo... Kako vrijeme leti, životna kolotečina na posao i s posla, ni ne okreneš se a deset godina prošlo...

Ja nikak da skužim, 720 vozi?
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

dragec52

Da, kolega vozi sve u šesnajest. Ja sam do ponedjeljka na bolovanju ali ga viđam kad prolazi kroz moje naselje  a i kompići mi svakodnevno "podnose" izvješće. Sad je sve OK, od kad je izašao iz remonta nije bio škartiran za liniju.
Da se vratim na odnos bus-vozač. Ja sam 9 godina vozio MAN 587 automatik, nisam se dao sa njega na stari monotral ali šefovi više nisu željeli starijeg vozača na solo kolima među mulcima/ to ja od dragosti tako zovem mlade dečke-vozače/ Nedavno sam ga vozio jedne nedjelje i tako sam smjenu odradio sa guštom i nekom zadovoljštinom,ja i moj 587 ponovo na liniji koju smo mnogo,mnogo puta odvezli zajedno.Prava nostalgija.

mivano

koji je ovo pokraj 498?

shef

Citat: mivano  u Lipanj 05, 2009, 14:36:27
koji je ovo pokraj 498?
417 bar nije teško prepoznat po lakiranju prednjeg dijela
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

conecto

Citat: dragec52  u Lipanj 05, 2009, 11:27:04
Da, kolega vozi sve u šesnajest. Ja sam do ponedjeljka na bolovanju ali ga viđam kad prolazi kroz moje naselje  a i kompići mi svakodnevno "podnose" izvješće. Sad je sve OK, od kad je izašao iz remonta nije bio škartiran za liniju.
Da se vratim na odnos bus-vozač. Ja sam 9 godina vozio MAN 587 automatik, nisam se dao sa njega na stari monotral ali šefovi više nisu željeli starijeg vozača na solo kolima među mulcima/ to ja od dragosti tako zovem mlade dečke-vozače/ Nedavno sam ga vozio jedne nedjelje i tako sam smjenu odradio sa guštom i nekom zadovoljštinom,ja i moj 587 ponovo na liniji koju smo mnogo,mnogo puta odvezli zajedno.Prava nostalgija.

Ajde drago mi je da je krenuo. Vjerujem da ga sad više ništa neće zaustavit...
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

mivano

Citat: lukica  u Lipanj 16, 2009, 11:49:33
koj je ono tam ispred 421?
dali se smije iči tamo do njih i malo bit unutra i sl. ili ne? dali če doč zaštitar ili neko?
pa rekli smo da je to 580, po stoti put - čitaj bolje forum

Berlingo

Ne vjerujem da tamo mozes slobodno setati.Prostor je ogradjen.Mozda da pitas nekog bi i uspio.

Berlingo

Vise ih nema.Sad su stvarno nestali zauvijek.Jos prosli tjedan tamo je bilo nesto narancasto (gledano iz daljine, od zgrade Gradje).Jutros nije bilo nista.

ikar

Nakon dugo dugo vremena, nažalost morao bi konstatirati da je 570, izgleda, odvozio svoje. Stoji na kraju garaže bez jako puno djelova.

Shole

Nikad se nezna.  Tablice nema, to stoji, ali mnogi koji su bili u puno gorem stanju su nakraju ponovo provozili.  A s obzirom na situaciju, provozili bi i još neki da su živi, ali mi smo nažalost u ljeto/'07. popilili i ono što je trebalo  i ono što nije jer smo vajda mislili da ćemo do 2010. dobit još 50 novih buseva.  Eto, došla i 2010. a mi nismo dobili NITI JEDAN novi bus, a po svemu sudeći ni nećemo do daljnjega.  Da je barem pameti u ovim našim rukovodećim strukturama pa uzet od ZET-a par Eurobusa, SL232 (850) i par NG272 za liniju 1, i eto ti rješen problem, a investicija možda par stotina tisuća kuna. 

kico101

Nešto se šuška da bi u rashod mogli i 418, 446, 452, 496,570 i 687 ( oš'o podvoz ). E sad, pitanje je što će ih zamijeniti, ako ih i sad ima premalo.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

mivano

#116
Citat: kico101  u Veljača 25, 2010, 20:57:11
Nešto se šuška da bi u rashod mogli i 418, 446, 452, 496,570 i 687 ( oš'o podvoz ). E sad, pitanje je što će ih zamijeniti, ako ih i sad ima premalo.
pa jesu oni poludili ???  :o
pa 496 je jako dobar, bar se doima takvim
687 ??? pa ti ljudi stvarno nemaju sreće, prije vukli ragu 618, a sad 687 u banani :(
možda se vode neki potajni dogovori o kupnji polovnih buseva  ???

ikar

Za rashod gledaju one kojima je popucala šasija... Lako je motor i par limova prebacit ako treba.

Shole

Da, bitno ti je stanje rešetke karoserije i stanje šasije a ne dal je oko kotača krđav lim ili truli podovi u prikolici.  To se sve sredi u tjedan dana.

A po čemu je taj 618 bio raga, odnosno gori od 17, 16, ili 19 ?


mivano

ne znam, njega sam pratio, često je bio pokvaren i 617 isto,  za 616 ne znam