Rashodi

Autor nukleusri, Prosinac 01, 2007, 14:17:58

MAKI

Javljeno mi je da je 570 bye bye(tj. da će ga izrezati) za 446 jos nisu sigurni
Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

ikar

Citat: MAKI  u Ožujak 19, 2010, 17:07:09
Javljeno mi je da je 570 bye bye(tj. da će ga izrezati) za 446 jos nisu sigurni

Stare vijesti, vidi par postova prije... 446 je istekla registracija a nemože proći GTP zbog ispucale šasije...

shef

Tablice su još gore, ali kraj je blizu. Da se oprostim od njega ovom slikom...

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Bari

Kolega shef je počeo, pa ću ja nastaviti s rastankom. Nek mu je vječna slava i hvala!  ;)

Sve slike 446 u mom posjedu; razni autori












KREPAT MA NE MOLAT !

Berlingo

E ljudi, ovo jako boli. Pokusavam to shvatiti, no opet mislim da to nije istina. Ako se ne varam, 12-i rijecki zglobni MAN. Kad je dosao isao sam u osnovnu skolu. Ne mogu se pomiriti...

Ruske

meni nije jasno, ok izgleda...sad dalje neznam ako je bilo kakvih problema sa ovjesom, motorom, sasijom i to...ali izgledao je ocuvano, renovirano i ok... steta :(

Ruske

aha evo procitao sam sad gore, pise ispucala sasija, heh, jbg...

SARI

Stalno mi pada na pamet jedna te ista luda ideja... postoji li opcija da Trolej proda ovakav autobus za rashod? OK kužim da je u ovom slučaju objektivan problem ispucao glavni konstruktivni element jednog prijevoznog sredstva, ali na kraju krajeva ni to nije osobiti problem... čelik je čelik... mijenjaju se dijelovi greda, vari se, popravlja se...
U suštini, osnovni problem, čini mi se, je prostor...

mivano

Citat: SARI  u Ožujak 30, 2010, 12:33:41
Stalno mi pada na pamet jedna te ista luda ideja... postoji li opcija da Trolej proda ovakav autobus za rashod? OK kužim da je u ovom slučaju objektivan problem ispucao glavni konstruktivni element jednog prijevoznog sredstva, ali na kraju krajeva ni to nije osobiti problem... čelik je čelik... mijenjaju se dijelovi greda, vari se, popravlja se...
U suštini, osnovni problem, čini mi se, je prostor...
Garaža Srdoči nije napravljena a upitno je kada će uopće ( nisam podržavatelj te ideje ali eto )
nego...došla mi na pamet jedna ideja ( možete to i popljuvat  ;D ) zašto se nebi napravilo manji broj dislociranih garaža ili PJ u nekim gradskim i prigradskim naseljima u kojima bi bili autobusi; recimo ovako: negdje na Drenovi napravit PJ sa 2 - 3 pričuvna busa koji bi intervenirali u slučaju kvara i sličnih problema na širem području ( Kozala, Tibljaši, Drenova, Grohovo ); pa recimo na Viškovu i tako dalje  ???
jedini problem bi bio prijevoz zaposlenika - ali recimo postavit ljude koji stanuju blizu ili u spomenutim kvartovima
btw.: Šta nije jedno vrijeme postojala garaža Volosko ???

SARI

Postoji i danas ;) samo ne znam za šta se koristi...

Ali to ne pomaže meni koji bi u ludom naletu manijakalnih ideja volio privatno sačuvati ovakav jedan bus od propadanja ;)

1A

Što je sa garažom u Voloskom zapravo? Sjećam se da sam prije sa starim znao ić razgledavat Sanose tamo.

Pustoš, isto kao i Panorama. Stoji tamo i ruši se laganini već zadnjih par godina...

MAKI

Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

Bari

Mogli bi sačuvati 446 kao muzejski primjerak ili da ga ekipa s foruma otkupi za neku sitnu lovu  ;D
KREPAT MA NE MOLAT !

kico101

Citat: Bari  u Ožujak 30, 2010, 17:00:14
Mogli bi sačuvati 446 kao muzejski primjerak ili da ga ekipa s foruma otkupi za neku sitnu lovu  ;D
Treba sačuvati nekog koji je u boljem stanju, odnosno da se rashoduje samo zbog starosti, a ne zbog propadanja šasije ( kao u slučaju 446 ). No, kako to nije praksa u Autotroleju bila ni u bolja vremena, mislim da ovo pripada u utopijske ideje. ;)
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

SARI

Citat: kico101  u Ožujak 30, 2010, 19:18:16
Treba sačuvati nekog koji je u boljem stanju, odnosno da se rashoduje samo zbog starosti, a ne zbog propadanja šasije ( kao u slučaju 446 ). No, kako to nije praksa u Autotroleju bila ni u bolja vremena, mislim da ovo pripada u utopijske ideje. ;)

Jel ikad iko otišao pitat bi li prodali umjesto isjekli?