Rashodi

Autor nukleusri, Prosinac 01, 2007, 14:17:58

NP-549

Busevi se redovito prodaju kad su veće količine namjenjene rashodu, a to je jedino onda kad dođe serija novih.  U zadnje vrijeme su prodani  527, 510, 416, 546, 526, 491, 516, 376, 374.   MAN-ove još nisu nikad prodavali jer dobro dođu za rezervne djelove pošto ih još puno vozi.  A i šta bi te sa monotralom taman da vam ga i poklone?  Ako je već nekom toliko stalo da se sačuva neki bus nek se proba nešto postić onda sa 412.  To je najstariji bus, jedini preostali iz te serije (ravni volan) i jedan od prvih izašlih iz Avtomontaže.

SARI

Citat: Shole  u Travanj 08, 2010, 12:16:32
Na listi za odstrel, ilitiga rashod, kod šefa smjene su 418, 452, 455, 496, 513.   Samo mi nije jasno čim ćemo mi vozit ako će ovi bit odjavljeni istekom registracije u 5. mjesecu !?  A na 446 obavijest "zabranjeno skidati djelove"

418 je prva generacija ako se ne varam, pa hajde... ovi ostali su nešto noviji, zar su tako loši da su za otpis? Jel to za 446 znači da nisu potpuno odustali od njega iako se pisalo da je nepopravljiv zbog pucanja šasije ili...?

Izvukao sam ovo iz one teme o punjenju linija, da ne zagađujem tamo, a i ne bih se upuštao u raspravu o tom dijelu, jer stvarno niti sam korisnik usluga (osim iznimno rijetko u određenim situacijama) ni vozač... nego mi ih je naprosto žao nekako :'( 'bem im miša njihovog :D kad su mi dragi ;D

shef

Danas je moj sretan dan. I prije nego mi je to jedan uvaženi kolega forumaš javio pp-om, ja ga slikao. Hvala Bogu, omrznuta bezvrijedna hrpa lima je gotova! Ono što se ne vidi, skinut je i prednji desni far, ali tablice su još gore. Ja to ne mogu vjerovati, kakve imam sreće smeće će se još i izvući:

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

MAKI

#138
ja bi i 536 dao u Metis vozio sam se s njim na 2 živi užas od autobusa
Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

Ruske

sta radi 680 tamo? sta on nije cijeli dan vani?

shef

Citat: Ruske  u Travanj 17, 2010, 11:52:20
sta radi 680 tamo? sta on nije cijeli dan vani?

      

Vidiš da ne možemo živjet od turista, premalog je kapaciteta pa ih moramo vozit Citarima...
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Shole

680 nije bio vani od 9. mjeseca. 

MAKI

Nego je tek jucer ili prekjucer ne mogu se sjetit bio na Trsatu sorry na OT
Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

shef

Ima li kakvih informacija što je s 497?
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

mivano

Citat: shef  u Travanj 21, 2010, 14:42:23
Ima li kakvih informacija što je s 497?
Šta će i on u rashod  :o ???  >:( Pored 500 to mi je najdraža Avtomontaža - predobar je
al glavno da 452 stalno radi

Shole

497 stoji kod Mesokombinata bez tablica, odma do 570, ali za razliku od njega on je kompletan i nesmije se ništa skidat isto kao ni sa 446.  Pojavila se nedavno neka priča da bi 2 busa trebala ić u Vukovar.

kico101

Citat: mivano  u Travanj 21, 2010, 20:05:25
al glavno da 452 stalno radi
Da ne bi slučajno kome na pamet palo da mi dira 452. ;D
Sve druge Avtomontaže, što se mene tiče mogu u rashod.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Shole

Citat: kico101  u Travanj 21, 2010, 21:17:36
Da ne bi slučajno kome na pamet palo da mi dira 452. ;D

u njemu sam prvi put ugledao svoju ženu.

mivano

Citat: Shole  u Travanj 21, 2010, 20:54:19
497 stoji kod Mesokombinata bez tablica, odma do 570, ali za razliku od njega on je kompletan i nesmije se ništa skidat isto kao ni sa 446.  Pojavila se nedavno neka priča da bi 2 busa trebala ić u Vukovar.
nemamo dovoljno autobusa i još se razbacujemo, prekrasno  >:(
Šta će Vukovarcima zglobnjaci, ne kužim  ???

Shole

A i prošli put smo ostali na knap, a poklonili smo 573, 574, 575 koji su bili u odličnom stanju.  Neki od njih netom sređeni