Rashodi

Autor nukleusri, Prosinac 01, 2007, 14:17:58

mivano

Citat: Shole  u Travanj 21, 2010, 21:29:53
A i prošli put smo ostali na knap, a poklonili smo 573, 574, 575 koji su bili u odličnom stanju.  Neki od njih netom sređeni
politika (SDP u oba grada)

Shole

Da, ima veze s politikom, al ne na način na koji ti misliš.  Vukovar nema klasični gradski JGP, nego vozi Čazmatrans, a busevi koju su tad poklonjeni su otišli u VUPIK Vukovar za prijevoz radnika.  E sad kakve veze VUPIK ima sa SDP-ov to nebi znao, al je činjenica da su se SDP-ovci slikali pored tih buseva i hvalili kako ih poklanjaju u Vukowar.  I baj d vej, tad je tamo bi HDZ na vlasti

shef

Citat: Shole  u Travanj 21, 2010, 21:35:24
Da, ima veze s politikom, al ne na način na koji ti misliš.  Vukovar nema klasični gradski JGP, nego vozi Čazmatrans, a busevi koju su tad poklonjeni su otišli u VUPIK Vukovar za prijevoz radnika.  E sad kakve veze VUPIK ima sa SDP-ov to nebi znao, al je činjenica da su se SDP-ovci slikali pored tih buseva i hvalili kako ih poklanjaju u Vukowar.  I baj d vej, tad je tamo bi HDZ na vlasti

http://www.vukovarske-novine.com/novine/386/04.pdf (potreban pdf reader, al vjerujem da svi imate).
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

mivano

Citat: Shole  u Travanj 21, 2010, 21:35:24
Da, ima veze s politikom, al ne na način na koji ti misliš.  Vukovar nema klasični gradski JGP, nego vozi Čazmatrans, a busevi koju su tad poklonjeni su otišli u VUPIK Vukovar za prijevoz radnika.  E sad kakve veze VUPIK ima sa SDP-ov to nebi znao, al je činjenica da su se SDP-ovci slikali pored tih buseva i hvalili kako ih poklanjaju u Vukowar.  I baj d vej, tad je tamo bi HDZ na vlasti
ali je sadašnji gradonačelnik bio na primopredaji

Boki651

Jesam ja to krivo shvatio, ili oni poklonjeni Sanosi, stvarno jesu bili 1990. godište?

mivano

Citat: Boki651  u Travanj 21, 2010, 22:06:37
Jesam ja to krivo shvatio, ili oni poklonjeni Sanosi, stvarno jesu bili 1990. godište?
jesu, jesu...glavno da će 412 vozit do 2020.  >:(

M.A.N. boy

cisto sumnjam da ce čtz vu uzet 2 zglobna busa,jer sada uopće nemaju ni jednog zglobnog a i nema neke potrebe za njima
ps 573 je rashodovan

shef

Heeelp me! I'm blind!!

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

Ne požuri li netko još danas ili najkasnije sutra, ovo će biti zadnja fotka 570 u komadu. Napali ga sa svih strana, krš i lom odjekuje po Vodovodnoj.
Hasta la vista, baby...



Uploaded with ImageShack.us

Na ovoj slici lijevo od njega je jedan solo Conecto, a još lijevo je 497. Bez tablica, ali mu čiste unutrašnjost! Prilično siguran znak da neće u rashod.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

MAKI

a ovaj Jadran Impex do je pretpostavljam 452 posto 466 vozi
Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

dragec52

Haj. Evo najnovijih i najsvježijih informacija od vrlo pouzdanog izvora. 455 dobiva Mercedesov motor - 496 vozi dalje, sređen i ide dobro /vozio ga jučer na "5" i bez imalo muke "popeo" se na Drenovu/ - 497 vozi dalje. A 563 i 564 idu putem 570 tj čerupanje svega što još može poslužiti. Sad vidim da je potez Smokija - razmještajem nekih ljudi odlićan potez. Žalio sam za Blekijem ali sad vidim da je na pravom mjestu u firmi. Danas sam vozio 536 na "7" ALIIIIIIIIII uz Pehlin druga pun gas sa desetak putnika jedva se penje sa puno buke od motora, ali još bolji od nekadašnjeg 420 kad mi je ciganija iskakala iz prikolice kod njihovo naselja. Jedan silom otvori vrata a ostali iskaču. Baš se tad vozio i jedan naš mehaničar i dođe mi i pita dal ja to vidim - naravno da sam vidio a vidjeli i ostali putnici ali nije me uopće zabrinjavalo, što su tražili to su i mogli dobiti - na sreću nije se ništa desilo ali i netko od njigovih staraca čuo i više to nisam doživio ili čuo od kolega.

Shole

#161
Definitivno jedna od najboljih rošada, Bleky je zakon.  455 vjerovatno dobija makinu od Marićevog 446, mada je to ustvari šteta jer 455 sa svojim duplim stolicama skroz i nije baš pogodan za gradske linije.  Bolje bi taj motor služio u 536 ili u 497, ali ne gledajmo sad konju u zube.  Njhovi motori su vjerovatno još donekle OK, a od 455 je na umoru i ovo je logičan slijed.

P.S. taj motor je u 446 dospio nakon zadnjih rashoda lani (ili iz 453 ili iz 437).  Ako je pak iz 453, tamo je dospio iz jednog rashodovanog 2007 a tamo je dospio iz Sanosa.  Pitaj boga dal je bio samo u jednom Sanosu ili .......  Pa ti motori su praktički nepoderivi.  Podsjetilo me to na priču jednog mehaničara koji kaže da 493 vozi i dan danas sa motorom kojeg su oni stavili unutra 2005. nakon što je 481 otišao u rashod  (samo zbog tog su ga i rashodovali).  U 481 (koji je dugo stajao) je pak dospio 1997. nakon što se rashodovao 403, a u njemu se navrtio kilometara i kilometra nakon što je grobnički 520 išao u rashod pa je ekipa zadužila 403

NP-549

Zasad mi je drago da ih ima sve manje, al vjerovatno će mi ih jednog dana bit žao.  Danas strašni manevri po garaži sa 570.  Na kraju su ga jedva ugurali na mjesto gdje čistačice rade generalno pranje (kud baš tamo). 

Malo u rikverc


ali prikolica neće nego po svoju, pa onda nema druge nego ić iza, malo ju dignut i zanest i eto ide 570 baš tamo di treba



Tomek

Koliko je još ostalo u Troleju Avtomontaža 1. generacije i koliko ima buseva starijih od 1990.?

Shole

Svi koji su stariji od 1990. su Avtomontaže a ima ih još:

4 solo  SU220  412 (1980.), 467, 468, 470 (ide sljedeći vikend u Trst na smotru oldtimera)
21 zglobni  418, 423, 436, 452, 454, 455, 466, 496, 497, 499, 500, 513, 535, 536, 562, 565, 566, 567, 569, 571

(tu sam već otpisao spomenute 446, 563, 564, 570), inače bi ih bilo 29