Ideje za reorganizaciju JGP

Autor kico101, Lipanj 13, 2008, 22:29:11

Sebo

Nesto s 1A svakako treba napraviti, trenutna kombinacija nje i jedinice je katastrofalna. Preklapaju se u istim terminima a trase su im gotovo jednake, viđao sam ih kako voze jedna za drugom i to 1A zglobni a jedinica solo, di je tu logika? glavauzid

Ova reorganizacija okretista 1A, 2A i 3 mi se isto ne svida, zanima me je li se moglo sve to prebaciti na Jelacicev (na perone gdje sada krecu 5, 3A i 8A), ima li dovoljno perona? 

mivano

Treba kupit pare od turističkih autobusa koji dolaze u Rijeku. Tomu služi Jelačić trenutno.

mivano

Gledajući ove izvanredne linije pade mi jedna ideja na pamet. Ova 103 može i ostati do Saršona. A liniju 4 produžiti od Brašćina do Drenovskog groblja i tamo nek bude korekcija, a povratak preko Škurinja.

NP-549

Znači po tebi je OK da ide bus svakih 10-15 minuta u špici za Saršone ?  I još k tome neće ić preko Kozale kamo gravitira masa ljudi s Drenove. Kako bi se trebali vraćat doma ?


mivano

Citat: NP-549  u Travanj 16, 2020, 18:00:00
Znači po tebi je OK da ide bus svakih 10-15 minuta u špici za Saršone ?  I još k tome neće ić preko Kozale kamo gravitira masa ljudi s Drenove. Kako bi se trebali vraćat doma ?
Ni sad ne ide svaki u Saršone (sad su 4 dnevno).
Nek ide svaki treći. Pa vraćat će se uz pomoć produžene četvorke. Sve se može organizirat. Time bi se uštedjelo na broju vozila.

NP-549

Interval bi se potpuno poremetio i bila bi rupa pa dva odjedanput.

Ova tvoja ideja bi bila ostvariva kad bi linija 5 ostala ista ko i sad, linija 4 se također produžila do groblja,  a 11 kad nebi išla uopće u grad nego radila vezu Groblje-Sarsoni.....   Onda biš mogao od svukud svakamo,  uz jedno presjedanje na "terminalu" Drenova groblje.