Linije razno + tipovi autobusa na linijama

Autor Servis, Veljača 11, 2014, 19:35:52

bagatin22

Jednostavno je neshvatljivo da Grad Sibenik ovo sve tolerira.Zao mi je ATP-a ali sta je previse je previse

Teutonic

Je bio sam danas u toj Ilijadi za Tribunj :/
Danas u 20:00 Sivi Eurobus za Pirovac
Man Eurobus za Tribunj-Šofer u busu puši i studentima od 15 godina dila cigarete-sramota!
Znači da 12:15 za Tribunj Iliade
12:45 na toj liniji sivi Steyr


Teutonic

Danas 12:15 bova futura (ona novija) za Tribunj
19:15 za Tribunj kao i uvijek Man Lions Classic
18:00 Tribunj-Murter Volvo 8700.
12:45 ponovo Sivi Steyr za Tribunj

zlepur1

Istina je da Krka i Kornati više ne voze(nadam se privremeno), a Pražen povlači sve svoje autobuse iz ATP-a zbog odluke da se koncesije za gradske linije ponovo dodijele ATP_u na devet miseci, a njihove ponude su odbijene.Poznato je da su gradske linije procvitale dok su ih oni vozili i nije bilo nikakvih problema.
Vjerovatno se u upravi mislilo pomoći autotransportu ali ih je opet dočekala kaubojština , lopovluk itd.
Atp više nema s čim pokrivati linije i kako sam napisao u prijašnjim postovima ne da se bliži početak kraja, nego dolazi stvarno kraj svega što se vjerovatno čeka i u budućem vlasniku.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

zlepur1

Da samo dodam da bi volija viditi kako će grad i Rude Express kako je neko napisa sad pokriti sve gradske i prigradske linije , a o županijskim ne triba ni pričati.Prije su bili ukinuti polasci na svakih pola sata , a sad će se prometovati svakih 17 sati i povezivati linije tipa -VIDICI-RAŽINE-MANDALINA-ZABLAĆE- SOLARIS-BRODARICA-BILICE
Katastrofa i gotovo. buljimir >rigoleto< >hammer<
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

bagatin22

Koga zanima ima sa sluzbenim stranicama Sibenika www.sibenik.hr klikne na linku sluzbeno glasilo i otvori broj 7 i 9 mislim i vidi uvjete koje je Grad dao.Sve je copy-paste od prijasnjih godina,a nazalost ovo sta pise zlepur1 je u tom aktu postalo i dopusteno ATP-u.U jednoj recenici ATP-u su odrisene ruke da se i legalno ponasa kaubojski i kako zeli

TAM

Sa stranice ATP-a.
Citat:Kao jedno od najstarijih prijevozničkih poduzeća u Hrvatskoj svojom dugogodišnjom tradicijom i iskustvom pruža svojim korisnicima sigurnost i povjerenje.
Toga povjerenja nema, a o sigurnosti ne treba govoriti.
I još nešto
Citat:Autotransport d.d. Šibenik održava vozni red sa 75 autobusa na raspolaganju, te svakodnevno obavlja 700 polazaka u lokalu i 41 polazak u međužupaniji.
Od ovih 75 autobusa ni pola nemaju, a i to što imaju je u raspadu.
Dani ponosa i slave!
    

zlepur1

Nemaju oni više ni 20 autobusa.Ako imaju 10 je u najmu ostalo teški raspad. >rigoleto<
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

TAM

Citat: zlepur1  u Veljača 19, 2014, 21:16:41
Pražen povlači sve svoje autobuse iz ATP-a
Ne bih se složito. Autobusi od Pražena još uvijek voze u ATP-u. Ali zato autobusi od Krke više ne voze nego stoje parkirani u garaži pa bi moglo biti da ih je Krka povukla.
Dani ponosa i slave!
    

zlepur1

Vidija sam i ja danas da voze, iako je informator kaza da ih povlače,moja greška.
Isto tako vidija san Čazmatransov (laga bi kad bi reka da znan koji je tip) bus šta vozi MORH stavija tabelu za prijevoz školske dice.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

bagatin22

Dobro da je tabela jer obicno linije oznacavaju sa skartocom na kojem kemijskom olovkom ispisu odrediste thumbs

bagatin22

Jutros u 7.15 linija 2 umjesto do Bilica skracena do trznice.Naravno ne malo iznenadjenje svih nas koji smo nastavljali prema domu zdravlja.Obavijest od vozaca:neprocjenjivo,za sve ostalo tu je ATP

Teutonic

Danas se nešto baš neočekivano dogodilo/sarkazam
Linija 12:15 Srima-Sovlje dolazi u Tribunj tek oko 13:10,znači nekih 20 minuta kašnjenja-jer inače je tamo oko 12:40 (vozio je Sivi Steyr)
a linija 12:45 u Tribunj dolazi oko 13:15,dakle 5 minuta nakon ovog  ::| (vozio je MB Tourismo od Pražena)
Kako je ovoliko kašnjenje ovog prvog busa moguće,mislim ako je bio kvar na cesti morali su poslat drugi bus jer u Šibenik sam došao tek u 13:50

TAM

Pa ako kvar nije bio velik možda ga je vozač popravio pa je to potrajala. Mogli su poslati, ali što da pošalju kada nemaju dovoljno autobusa.
Dani ponosa i slave!