Noćne gradske i/ili prigradske linije

Autor the_traveler, Travanj 30, 2009, 15:29:04

the_traveler

Pozdrav! Nov sam na forumu, ali pratio sam vaše postove već neko vrijeme i u biti mi je bilo čudno da se nigdje nije započela tema o noćnim linijama u Puli. Pa eto, da ne dužim, ja sam za  ;D , a imam i par ideja, ali o tome kad stignem.

noxis93

Naravno da da. Pa mislim ono...Medulin ogomno turističko mijesto ljeti mora odustati od prijevoza autobusom u 8 i 30 radnim danom??? I onda koristite autobuse izbjegnite gužve...

the_traveler

Citat: noxis93  u Travanj 30, 2009, 21:29:45
Naravno da da. Pa mislim ono...Medulin ogomno turističko mijesto ljeti mora odustati od prijevoza autobusom u 8 i 30 radnim danom??? I onda koristite autobuse izbjegnite gužve...

Baš to. Medulin zaslužuje barem jednu noćnu liniju recimo svakih sat vremena. Ako može Rijeka zašto nebi i Pula imala noćne linije?
Linija Pula-Medulin-Pula i barem jedna gradska linija koja bi napravila krug po čitavom gradu isto tako svakih sat vremena. Naravno da nema smisla previše linija ili puno polazaka, jer nema dovoljno putnika, ali barem nekoliko polazaka na noć...

brioni

Pa recimo za Stoju zadnji ide u 20 do 12 a za Verudu 12 i 10 (barem mislim). Fala bogu da imamo City car
Oprostite ako ima pogrešaka

the_traveler

Citat: brioni  u Svibanj 01, 2009, 09:29:12
Pa recimo za Stoju zadnji ide u 20 do 12 a za Verudu 12 i 10 (barem mislim). Fala bogu da imamo City car

Šta još uvijek postoji? Mislio sam da su ga ukinuli prije par godina  :-\

brioni

Mislim da bi se isplatilo uvesti liniju oko 2 ipo šerpa - centar- stoja- veruda - vidikovac , za medulin (kao sto je predloženo) i za marčanu   ;)
Oprostite ako ima pogrešaka

noxis93

Citat: the_traveler  u Svibanj 01, 2009, 14:46:58
Citat: brioni  u Svibanj 01, 2009, 09:29:12
Pa recimo za Stoju zadnji ide u 20 do 12 a za Verudu 12 i 10 (barem mislim). Fala bogu da imamo City car

Šta još uvijek postoji? Mislio sam da su ga ukinuli prije par godina  :-\
Postoji al neznam kako sad funkcijonira. Znam da nije više tolko jeftin, barem su mi tako rekli.

nexus

#7
Da i ja pohvalim:

Citat:Outlook festival
 
Povodom održavanja ,,Outlook festivala" u Štinjanu (Puntižela), Pulapromet d.o.o. organizirao je prometovanje dodatnih linija. Linija 62 voziti će u noćnim satima na relaciji Giardini-Puntižela-Giardini, a linija 63 na relaciji Peroj-Puntižela-Peroj.
O redu vožnje dodatno uvedenih linija možete se informirati u prilogu.



http://www.pulapromet.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=263%3Aoutlook-festival-&catid=35%3Aobavijesti&Itemid=58&lang=hr

Da ne načinjem opet temu o nužnosti uvođenja gradskih noćnih linija barem četvrtkom, petkom i subotom, ovo je u svakom slučaju dobrodošla novost.. 15 tisuća ljudi će biti na Outlooku, moglo bi se nešto i zaraditi..
S druge strane, novi jesenski vozni red je još jedan u nizu potkresanih u odnosu na prošlogodišnji.. U potpunosti su izbačene prigradske zone 3 i 4, a vožnje na linijama 26 i 27 svedene su samo na ispomoć u jutarnjim špicama. Grad je standardno slab. Sve u svemu, jedan korak naprijed, tri nazad.

Edit: mogao bi se netko zaletit da grada pa uhvatiti buseve s tim Outlook displejima, nećemo ih viđati često.. Ja ću nastojati svakako..

Jasenko

Pratio sam prosle godine te linije, uglavnom je bila starija garnitura autobusa u kasnijim satima - kad sam
vidio u kakvom stanju ljudi ulaze unutra i sto rade >rigoleto<...
Uglavnom displej upada u oci; zabiljezit cemo  ;)

nexus

Već vidim Turčina s ugašenim displejem i tablom 62 Giardini - Puntižela. U smjeru Giardina, fkors. ;D

Zalutat će vjerojatno i koji Citelis (ipak sad imaju kamere ;D ), natpis na displeju bi mogao bit fora, u stilu Pula za 20 godina..  :)

sendipula

Ajde neka upadne linija 62 hahaa to bi volio vidit (makar drugi bus) a ne krtije od Citelisa
Živjela 184-ka!

nexus

#11
Niko nije slikao? Nema veze, evo još jedne prilike:

Citat: PulaprometDimensions festival
 
Povodom održavanja ,,Dimensions festivala" u Štinjanu (Puntižela) od 06.- 09.09.2012. (četvrtak-nedjelja), Pulapromet d.o.o. je organizirao  prometovanje dodatnih linija.
Linija 62 voziti će u noćnim satima na relaciji Giardini-Puntižela-Giardini, a linija 63 na relaciji Peroj-Puntižela-Peroj.

O red vožnje dodatno uvedenih linija možete se informirati u prilogu.

Eto, za svaku pohvalu, da je bar tako za svaku manifestaciju (a falabogu ima ih i bit će ih)..

A sad, da ne bude da previše hvalim  ;D, jedna ideja - zašto 62 ne bi vozila Verudela-Giardini-Puntižela? Taman je vikend i taman bi se dao, makar ograničeno, testirati broj potencijalnih putnika vikendom na noćnoj 2ci (dio između Giardina i Verude)? Slijed linija od svakih sat vremena je ipak relativno rijedak, još jedan bus bi to sigurno pokrio (a možda bi i bez njega uspjeli).. A ako ništa, neki od festivalskih gostiju je sigurno smješten na tom potezu pa bus ne bi vozio prazan..

noxis93

Citat: nexus  u Rujan 05, 2012, 16:09:58
A sad, da ne bude da previše hvalim  ;D, jedna ideja - zašto 62 ne bi vozila Verudela-Giardini-Puntižela? Taman je vikend i taman bi se dao, makar ograničeno, testirati broj potencijalnih putnika vikendom na noćnoj 2ci (dio između Giardina i Verude)? Slijed linija od svakih sat vremena je ipak relativno rijedak, još jedan bus bi to sigurno pokrio (a možda bi i bez njega uspjeli).. A ako ništa, neki od festivalskih gostiju je sigurno smješten na tom potezu pa bus ne bi vozio prazan..
Mislim da je ipak vise od jednom svakih sat vremena nepotrebno, pogotovo izmedju 1 i 3, kad je vecina partijanera u climaxu izlaska. Nakon 3 pocinju masovni odlasci doma, tako da vjerujem da bi linije u 3 i 20 i u 4 i 20 bile najpovoljnije i najkomotnije. Gledam to po migraciji ljudi iz Uljanika: prvi veliki odlazak doma je bas oko 3, vrijeme da se skupe, pozdrave i spuste do Bulevara, taman stigne bus a do 3:30 najkasnije si doma. Za one kojima je 3 rano, mogli bi ostat jos sat duze do 4 i u pola pet si vec u krpe.
Vecina ipak odlazi kad Uljanik zatvara, no za njih postoje dnevni vozni redovi, s obzirom da se ocekuje povratak doma nakon 6.
Naravno, nije samo Uljanik jedini pulski nocni lokal, no zasigurno je onaj sa najvećom potraznjom. Pogotovo cetvrtkom, kad radi samo Pietas ili eventualno Rock do 2...
Naravno, trebalo bi bit linija i ranije: na primjer u ponoc i po, pa opet tek u 2:00...
Kao sto rekoh ranije, linija bi trebala biti spoj jedinice i dvojke. U spici ljetne sezone, trebala bi postojat i neka nocna linija u smjeru Pula-Medulin-Pula, da se omoguci migracija u grad nakon sto zatvori Barakuda.

nexus

#13
Ma slažem se ja, krivo si me shvatio, htio sam reć da bi, s obzirom na frekvenciju od 60 min, ovaj vikend 62-ka mogla produžiti do Verude i(li) Stoje, možda i bez da za to treba još jedan bus, čisto da vidimo da li bi linija na potezu Giardini-jug imala putnika, da to bude odmah svojevrsni test za neku buduću noćnu gradsku liniju. Kad već imamo buseve u opticaju noću, i to najznačajnijim danima (čet-ned), zašto to ne iskoristit za testiranje nekog mogućeg budućeg proširenja ponude..
Inače, naravno da je slijed od svakih sat vremena za Pulu dosta. Ako je za Zagreb, što ne bi bilo za Pulu. A linija u kombinaciji dnevnih 1-6 i više nego dovoljna: Šijana-43. istarske divizije-Giardini-Arsenalska-Katalinića Jeretova-Valkane-Uskočka-Veruda-Palisina-Voltićeva-Trg Republike-Stankovićeva-Šijana.




Ovakva bi hvatala barem 3 velika kluba (Šerpa, Pietas i Uljanik), Rojc i sve velike kvartove. Ovaj krug uz noćni promet nije više od 50 minuta, tako da jedan bus to pokrije bez beda.
Naravno, noćna 25-ica bi isto bila nužna, barem ljeti. Rekao bih i 22, ali Lighthouse ima svoj besplatan bus pa to i nije toliko bitno..

sendipula

nexus al si ga oduzio ko da idu trcat maraton po gradu haha..
Živjela 184-ka!