Filmići s linija

Autor 231, Lipanj 27, 2008, 13:53:39

maky

Svaka čast! Manoplan još jednom pojam filmića s linija diže na još jedan, viši nivo. Da neznam tko je ovo radio, rekao bi da je profesionalac, uostalom, manoplan je to više i postao... I naravno,  prvi puta da volim gledat i reklame usred filma...  ;D

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

manoplan

Citat: maky  u Siječanj 02, 2010, 11:12:45
Svaka čast! Manoplan još jednom pojam filmića s linija diže na još jedan, viši nivo. Da neznam tko je ovo radio, rekao bi da je profesionalac, uostalom, manoplan je to više i postao... I naravno,  prvi puta da volim gledat i reklame usred filma...  ;D

Hvala ti Maky na ovim lijepim riječima !  :D Trudit ću se i dalje.

tramvajac 92


buSHunter795


citaro

#34
Kompletne linije 102 i 103:




citaro

#35
Cijela linija 205... Kad bi barem u svim busevima/tramvajima bila ovakva najava stajališta...



(ne znam zašto mi ne želi embedati...)

marin


Ivan

Citat: citaro  u Srpanj 05, 2013, 01:27:56
Cijela linija 205... Kad bi barem u svim busevima/tramvajima bila ovakva najava stajališta...
Kako misliš ovakva najava, po glasnoći ili?

citaro

@Marin, tako je.

@Ivan, da.

citaro

#39
Linija 113


221

Stavi ovakav oblik linka:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=

Na kraju (iza =) dodaj kod tvog videa (npr. za video linije 113 on je xhVO93SJQkU).

citaro


citaro

#42
Linija 136... Još dok sam živio u Španskom vrlo me često vozio ovaj vozač. Apsolutno uvijek je ovako pozdravljao putnike, kao u videu (neposredno nakon najave Kožinčev put). ZET-u fali više ovakvih zaposlenika!


marin

Dovoljan je i ovaj jedan. Jedino kaj me malo smeta kod njega je kenjava, al baš kenjava vožnja, prošli cijeli tjedan, a i pretprošli vozio je 223 (pretpostavljam da je to bus sa snimke), nakon čega ga je dobio jedan vozač iz kasne, jedan dan kaže da ga je uljenio totalno, on krene na kick down sa stanice Roginina, a bus šalta do 60 preko pola Ilice... drugi dan 224, bus ide ko "vurica".

citaro

Da, radi se o Citaru #223. Vožnja nije bila brza, ali je bila jako udobna!