Samoborček - novosti i rasprava

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 01:09:41

Man coach2

u MAN Hrvatski Leskovac vidjen Neoplan Trendliner ljubicaste boje bez tablica, vjerojatno Samoborcekov 127 posto je bivsi 128 otisao kao bijeli jos davno

415 ul

Moguce da je dan pod racun za nesto

Man coach2

jedino mozda za Vincekove troosovinke, dali one uopce voze >hammer<

415 ul

Javit ce netko upucen,neznam dal voze

415 ul

Dali netko ima info o trendlaineru u manu,dali je mjenjan ili nesto drugo

Majstor

Trendliner i Man R07 Ex Kombi rent su trebali ići za učešće za 3x419 ul Ex. Vincek
Samo mi sudite pošteno !

415 ul

Trebali su?dal onda stizu te setre ili?

415 ul

A vidim da u garazi u Jaski stoji dosta autobusa koji ne voze

sniff

Deseti put isto pitanje, kad i ako dođu, za dan dva će sigurno i biti napisano i eventualno poslikano. Drago mi je za Trendlinera, za prigrad je "prekomforan", za međugradski ili plaćeni prijevoz 0, eventualno školske, no to nije prioritet. Coachevi i ostale  bus123 ex. Kombi rent (osim Craftera) slabo viđamo, šteta što nisam uhvatio 2890FN pred godinu i pol sa Smb naljepnicom.

415 ul

Da netko ce poslikati,mi smo u Jamnici imali lions regio,svako malo u radioni zbog djecijih bolesti,na zamjeni bio trendliner iz Man AH i bio je ok

tramvajac 92

Ne možeš od nečega napravljenog za 2, 3 sata vožnje (maksimum) očekivati nekakvu super luksuz. S obzirom da Trendliner ima jednostruka zadnja vrata, dobar je za ugovorne prijevoze na kratke ture, kao što Autoturist vozi Sv. Nedelja <> Zagreb.

415 ul

Da,nas lions regio je vozio Zagreb Pisarovina svaki dan,povremeno posebne voznje,samo kad su ga kupovali uzeli su najjeftiniju verziju

MAN464

U kakvom je stanju taj trendliner , koliko je prešao zna li netko ? On je 2009 godina? Hvala unaprijed  hi
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

Majstor

Pa Setre 419 ul su već 2 mjeseca u garaži u Samoboru !
Ko to  još ne razumije !
Kad ih urede idu na cestu !
Jeble vas vise Setre 419 ul !
Samo mi sudite pošteno !

Matej

Citat: Majstor  u Veljača 03, 2019, 20:10:28
Pa Setre 419 ul su već 2 mjeseca u garaži u Samoboru !
Ko to  još ne razumije !
Kad ih urede idu na cestu !
Jeble vas vise Setre 419 ul !


Slažem se,svaki put kada dođem u ovu temu,pitanja o 419 ul