Posao: Ponuda-Potražnja

Autor manoplan, Srpanj 20, 2009, 12:39:13

manoplan

Ovdje možete stavljati oglase u kojima oglašavate slobodna ili tražite radna mjesta. ( Ako zaposlimo ijednog čovjeka, dosta smo napravili  :D )


Ja već imam jedan oglas :
Euro bus Rijeka prima komercijalistu/e na prodaji novih i polovnih autobusa. Ponude šaljite na mail info@eurobus.hr
Oglas sam dobio preko PP-a, a objavljen je i na portalu moj posao. Pretpostavljam da su članovi foruma u maloj prednosti pred ostalim kandidatima.  ;D

euro bus rijeka

da pojasnim,
trazimo covjeka s iskustvom i kontaktima iz autobusnog posla,
te relativnim znanjem o tehnici, poslu i sl sve iz autobuserskog svijeta.
Posao je honorarni i zahtjeva vlastito racunalo i auto, uzeti cemo vise komercijalista po regijama...
slavonija, dalmacija, istra, zagreb i okolica

stimulativna primanja, sluzbeni telefon, strucno usavrsavanje
te mnogo rada je ono sto mozemo obecati kandidatima,

naravno da je potrebno i znanje en jezika, interneta i racunala...
na info@eurobus.hr

Alan Heigl

goranxxx

SETRA 417 HDH

Sonja

Presecki grupa trazi 5 vozaca autobusa (sa i bez polozene D kategorije) rok prijave je 30.10.2010.
Rad na podrucju: KZ, ZG, VZ i CK zupanije.

http://www.posao.hr/oglasi/vozaca-vozacica-autobusa/276034/

telige

Nema me.


tomekk

Nije za vozače, al je za "prateće" djelatnike  :D Čisto informativno, ak je ko zainteresiran nek proba prokopat po netu il mi nek javi pa ću skenirat oglas iz novina
MAN psc traži: voditelja servisa
                       mehaničara
                       električara
mjesto rada: Pazin
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga


bozanovic003

Tražim posao vozača autobusa! Iskustvo 15 godina u domaćem i međunarodnom transportu! Imam 36 godina i s područja Slavonije sam.
tel:092 138 8028

goranxxx

Pozdrav svima i sretan Vam i blagoslovljen Božić.
jel ima neko iskustava sa zapošljavanjem u nekoj od domaćih firmi poput viadukta i sl.. za rad u inozemstvu.. rusija..norveška..
ili ako neko zna kakvu pouzdanu agenciju
SETRA 417 HDH

STEFI- GRAF

Slušaj godinama san vozija u jednog privatnika za splitski Konstruktor inženjering u tim građevinskim firmama danas ti i nisu neke plaće s obzirom da je to sve više manje sve terenski rad sve je to palo i viadukt hidroelektra konstruktor itd .Najača firma s dosta posla u inozenstvu i dobrim plaćama ti je Dalekovod ali tu za upast triba dobra dobra veza oni rade svugdi.

goranxxx

Citat: STEFI- GRAF  u Prosinac 25, 2011, 19:02:26
Slušaj godinama san vozija u jednog privatnika za splitski Konstruktor inženjering u tim građevinskim firmama danas ti i nisu neke plaće s obzirom da je to sve više manje sve terenski rad sve je to palo i viadukt hidroelektra konstruktor itd .Najača firma s dosta posla u inozenstvu i dobrim plaćama ti je Dalekovod ali tu za upast triba dobra dobra veza oni rade svugdi.
hvala na informaciji.. probat ću malo pronjuškat da nađem kakvu vezu;)
SETRA 417 HDH

nidi

Averto Prijevoz traži vozača autobusa s iskustvom. Poželjno znanje engleskog jezika. Mjesto obavljanja posla Dubrovnik. Sve zainteresirane molim da me kontaktiraju putem maila: averto.prijevoz@gmail.com uz kratki opis dosadašnjeg rada. Ili na mobilni 098-930-7037. Hvala.
*****  V     O      L       V       O   *****

mayk50

Postovanje,vozac sam autobusa sa iskustvom i KV,inace sam iz Čakovca i bez posla,ovim putem molim ako mi tko moze pomoči oko pronalazenja posla ili ako tko zna da netko treba vozaca molim da mi javi na mobitel 0922311534,unaprijed se zahvaljujem svima

telige

Citat: mayk50  u Veljača 14, 2012, 21:36:54
Postovanje,vozac sam autobusa sa iskustvom i KV,inace sam iz Čakovca i bez posla,ovim putem molim ako mi tko moze pomoči oko pronalazenja posla ili ako tko zna da netko treba vozaca molim da mi javi na mobitel 0922311534,unaprijed se zahvaljujem svima

Malo razgledaj oglasnike, sada ti ih puno traži za turizam na moru preko sezone.   
http://burzarada.hzz.hr/Posloprimac_RadnaMjesta.aspx
Nema me.