Kantić touristik – fotografije

Autor busfan, Prosinac 01, 2007, 14:32:52

Man lion's coach

Citat: kilometar  u Lipanj 07, 2010, 22:43:49
Citat: busfan  u Lipanj 07, 2010, 22:38:25
Citat: kilometar  u Lipanj 07, 2010, 21:15:31
Djeca iz Bosne i Hercegovine su zasluzila da se voze ovakvim autobusima! Kantic je cudo, oni stvarno pomjeraju granice kvalitete! Svaka cast............
Da ali koliko je Kantic naplatio km, a koliko onaj sa starim Tamom  :-\ Sigurno nije neka razlika jer te agencije gledaju da samo prodju jeftinije. Bolje Kanticu da se drzi linija...
Amare jos jednom svaka cast, preeeedobra je 431, inace iako se proizvodi od 2001/2 i danas mi je Setra 400 bolja i modernija od svih akturelnih autobusa
Jeste to je taj problem, da neko sa krsevima drzi istu cijenu.Ako sam danas dobro primjetio Kantic nije uopste slao svoje Setre 200.To ipak nesto znaci koliko drzi do bezbjednosti djece!
a sta znas mozda je to da se privuku klijenti, kad vide dobri autobusi ovo ono, normalno da ce i sljedece godine njih traziti...

kilometar

Citat: balja  u Lipanj 07, 2010, 22:55:27
Citat: kilometar  u Lipanj 07, 2010, 22:43:49
Citat: busfan  u Lipanj 07, 2010, 22:38:25
Citat: kilometar  u Lipanj 07, 2010, 21:15:31
Djeca iz Bosne i Hercegovine su zasluzila da se voze ovakvim autobusima! Kantic je cudo, oni stvarno pomjeraju granice kvalitete! Svaka cast............
Da ali koliko je Kantic naplatio km, a koliko onaj sa starim Tamom  :-\ Sigurno nije neka razlika jer te agencije gledaju da samo prodju jeftinije. Bolje Kanticu da se drzi linija...
Amare jos jednom svaka cast, preeeedobra je 431, inace iako se proizvodi od 2001/2 i danas mi je Setra 400 bolja i modernija od svih akturelnih autobusa
Jeste to je taj problem, da neko sa krsevima drzi istu cijenu.Ako sam danas dobro primjetio Kantic nije uopste slao svoje Setre 200.To ipak nesto znaci koliko drzi do bezbjednosti djece!
a sta znas mozda je to da se privuku klijenti, kad vide dobri autobusi ovo ono, normalno da ce i sljedece godine njih traziti...
Ma to je tipicno za Kantica,oni ipak rade i razmisljaju dugorocno...........

vopi

Mene stvarno cudi cinjenica, da sam vidio Kanticeve autobuse na vanrednoj liniji! Ali kao sto sam procitao par postova ranije, izgleda da je to ipak izuzetak... Jer sam cuo, od Kantica dobiti autobus za ekskurziju npr. je "nemoguca misija"...
A slike su fantazija, ne moze se covjek nagledat! Svaka cast! buljimir

kilometar

Jeste,fakat oni ne voze cesto vandredne linije,ali eto i to se desava ;)

amar

Citat: vopi  u Lipanj 07, 2010, 23:06:47
A slike su fantazija, ne moze se covjek nagledat! Svaka cast! buljimir

jel mogu ovo racunati kao pohvalu na moj racun ? :D hehe , zezam se, ima jos slika ...

Man lion's coach

cista desetka, vozaci uredni upeglani ljubazni, samo neznam slike ove djece, vidis da danas ima svakakvih psiha, da se njihovih roditelji nebi zalili, salim se, ovdje nisu djecu u centru pozornosti vec autobusi pa zato nevidim da ce biti ikakvih primjedbih na ove slike...

vopi

Citat: amar  u Lipanj 07, 2010, 23:13:02
Citat: vopi  u Lipanj 07, 2010, 23:06:47
A slike su fantazija, ne moze se covjek nagledat! Svaka cast! buljimir

jel mogu ovo racunati kao pohvalu na moj racun ? :D hehe , zezam se, ima jos slika ...
Naravno da je pohvala  ;D ;D
Moze se dobar kalendar njihov napravit od tvojih slika  8)

amar

ispod pise autor slike, pa ako kome smeta, znaju kome ce se obratiti, znaci nekrijem se, naravno nisam imo u cilju djecu slikati, ali eto zateklo se da su djeca tu, sliko sam unutrasnjost buseva, da se vidi kako su ocuvani, da nema nesto slomljeno, poderano, ko da su izasli danas iz fabrike ... a to sto balja kazes, to sve stoji ... ima svakakvog naroda, ali ja sam autor slike i spreman sam se nositi s posljedicama mogucim ;)

amar

Citat: vopi  u Lipanj 07, 2010, 23:20:55
Moze se dobar kalendar njihov napravit od tvojih slika  8)

good idea bro, buduci da se bavim web dizajnom, dizajnom uopste, da sam radio vizit karte, kalendare itd itd, pripreme, vecinom za firme iz gracanice, dok sam bio srednjoskolac, sad kao student za to nemam vremena, ali mozda kad budem imo lufta da uradim neki dizajn kalendara, nako cisto iz hobija ... sa svojim slikama :)

amar


tomo

Razlog više da ukoliko financijski mogu to podnijeti, nabave još koji autobus... Svaka čast na slikama, premijerno izgledaju... a vozači su prave legende...

amar

jucer u servisu setre u ulmu, stojala ova 417  , slike su od gorana, dobio sam odobrenje od njega da ih postavljam ovdje, jer on nije na ovome forumu aktivan ... pa cu ih ja postavljati ....







amar

i evo te 431 dt nove sto stoji u ulmu



slika je iz daleka i slabo se vidi, al eto da neispadne samo da je to prica, evo dokaza ...

amar

poslije ekskurzija po BiH sa osnovcima, sutradan kantic vozio firmu Zepter za Biograd, Zadar, evo slika, od vozaca koje sam dobio ...











copyright na slike !

Almir

ova zadnja je bas predobra slika..a i ostale su super..svaka cast :)