Bibliobus

Autor manoplan, Ožujak 24, 2008, 18:49:55

Sonja

Nisu bas busevi, ali posto u svom nazivu imaju bus otvaram temu i za njih.
Ako smeta, moze se i izbrisati  ;)

Bibliobus na staroj zagorskoj


Bibliobus u Cakovcu


Berlingo

Evo i naseg rijeckog. Dok se ovaj uglavnom vrti po gradu za onog drugog se moram dobro potruditi jer njega ima stvarno svagdje.

elvis

Tom zadnjem bi bolje pristajao naziv bibliomion ;D

Berlingo

A ovaj je zagrebacki i slikan je u petak popodne na Selskoj. Mislim da ga je jedan cjenjeni kolega iz Zagreba vec stavio na forum. A tko je onda on? Mega bibliomion? ;D

Majstor

Nisi shvatio onaj zadnji Iveco je nadogradnja na kamionu a ZG Volvo je na busu  bus123
Samo mi sudite pošteno !

Berlingo

A nebi bas rekao da nisam shvatio, ali uvazam svacije misljenje. Hvala na odgovoru.

elvis

Citat: Majstor  u Rujan 05, 2010, 11:20:37
Nisi shvatio onaj zadnji Iveco je nadogradnja na kamionu a ZG Volvo je na busu  bus123

Upravo zbog toga sam napisao bibliomion,a sta je Berlingo htio reci u postu ispod nisam bas najbolje shvatio :-\

Berlingo

Ma sve je u redu. Ali i ovo veliko cudo na slici meni izgleda poput kamiona, od tuda rijec mega. Razlika izmedju zadnja 2 je ocita, no smatrao sam da to nije toliko vazno.

elvis

Citat: Berlingo  u Rujan 05, 2010, 18:05:42
Ma sve je u redu. Ali i ovo veliko cudo na slici meni izgleda poput kamiona, od tuda rijec mega. Razlika izmedju zadnja 2 je ocita, no smatrao sam da to nije toliko vazno.

Eh sad se razumijemo ;)

Tomek

Evo još jedne fotke Bibliobusa u Čakovcu

Sonja

Mislim da sam prije nekih tjedan dana na TV vidla prilog o tome da pokretna knjiznica slavi ove godine 35. obljetnicu i da su kupili novi bibliobus tj kamion.
Vrijednost novog bibliobusa 1,3 milijuna kuna.
Naravno da se i gradonacelnik Bandic morao pojaviti na tom dogadaju.

Ali po meni onda vise ne odgovara ime bibliobus, jer bas i nema veze s busom...

Tomek

A evo za mene jedno iznenađenje iz Zadra, Bibliobus Irisbus

Berlingo

Slika losa i prema suncu. Evo tablica ovog drugog iz nase zupanije. Ovaj svagdje ide a slikan je u Mocilama. Isti takav imaju u Vinkovcima, ali je potpuno zuti.
[IMG=http://img708.imageshack.us/img708/4856/img0814jn.jpg][/IMG]


Tomek


Tomek

Međimurski Bibliobus iliti Bibliokamion