Vildan Tours, Sarajevo

Autor The_Dubster, Veljača 14, 2010, 09:57:42

The_Dubster

Vildan Tours d.o.o.
Vogošća, Donji Hotonj 18,
tel. +387 61 131562
www.vildantours.com

Ovaj prevoznik se uglavnom bavi prevozom đaka na području Sarajeva, te ugovorenim prevozom.
Imaju solidan vozni park:
1 - Neoplan Transliner (stariji)
3 - Setra serija 200 (Jedna samo sa natpisom "Vildan Tours", druga sa natpisaom "prevoz učenika, Novo Sarajevo" i treća stoji duže vrijeme, ne vozi i ima natpis "Prevoz putnika na boku a naprijed ispod šajbe piše Jasmin trans")
1 - kombibus Iveco
1 - Temsa Prestij


aaaaa

Jesi li siguran da je "Prestij" jesu li je nabavili novu ili polovnu?
Vildan tours je prije par mjeseci na tenderu dobio posao djačkog prevoza na opcini Novo Sarajevo zato na jednoj setri i postoji reklama. Njegov Transliner je "brat" od onog sto je kod "Hukic toursa"

The_Dubster

da, to sam i spomenuo na temi od Hukića.

a mislim da je prestij, po zadnjim svjetlima, a moguće je i da griješim ;) mislim da je nova, jer se po njoj vidi da je ziher glanjc, jedino da  ju je neko čuvao ko oči u glavi prije njega. premda mislim da bi mogla biti nova, jer je u decembru 2009. bio sajam turske privrede i bio je temsin štand i pričao sam sa njima i rekli su da daju povoljne uslove za nabavku buseva, pa je moguća i ta saradnja.

The_Dubster

našao sam na pik.ba da prodaje translinera za 54 000 maraka, al izgleda da ga nije prodao jer mu još stoji u dvorištu. a evo i par slika. preuzeeto sa pik.ba





i ferari znak na volanu ;D

aaaaa

Citat: The_Dubster  u Veljača 14, 2010, 10:24:48
da, to sam i spomenuo na temi od Hukića.

a mislim da je prestij, po zadnjim svjetlima, a moguće je i da griješim ;) mislim da je nova, jer se po njoj vidi da je ziher glanjc, jedino da  ju je neko čuvao ko oči u glavi prije njega. premda mislim da bi mogla biti nova, jer je u decembru 2009. bio sajam turske privrede i bio je temsin štand i pričao sam sa njima i rekli su da daju povoljne uslove za nabavku buseva, pa je moguća i ta saradnja.

e onda to je u pitanju vjerovatno...

The_Dubster

#5
Temsica dobila natipse firme s prijeda i sa zada,a ona setra JASMIN TRANS PREVOZ PUTNIKA je negdje izgleda maknuta, nema je već dva dana...

a prije par dana transliner dovezao djecu u muzej, inače fali mu pola prednje karambolke, na slici se možda i ne vidi, ali je nema...

The_Dubster

Ima već jedno dvije sedmice na njihovom parkingu stoji setra 215 HD naranđasto-bijela, bez oznaka... sad da li je za dijelove ili će biti i ona osposbljena...

elvis

Citat: The_Dubster  u Svibanj 19, 2010, 19:46:01
Ima već jedno dvije sedmice na njihovom parkingu stoji setra 215 HD naranđasto-bijela, bez oznaka... sad da li je za dijelove ili će biti i ona osposbljena...

To je ex FIMF 2001,izgleda da su se mjenjali za 215 HD,ovi njima bijelu a u zamjenu dosla ta koju si ti vidio

The_Dubster

Citat: elvis  u Svibanj 19, 2010, 20:39:03
Citat: The_Dubster  u Svibanj 19, 2010, 19:46:01
Ima već jedno dvije sedmice na njihovom parkingu stoji setra 215 HD naranđasto-bijela, bez oznaka... sad da li je za dijelove ili će biti i ona osposbljena...

To je ex FIMF 2001,izgleda da su se mjenjali za 215 HD,ovi njima bijelu a u zamjenu dosla ta koju si ti vidio

moguće, a ta im je setra malo zavučena, i još sad listovi se zazelenili pa ju je nemoguće uslikat

The_Dubster


elvis

Temsa je bila u Splitu u petak ujutro


elvis

Vildan-tours je napravio oglas na pik.ba za iznajmljivanje autobusa:

TEMSA-u oglasu je i par lijepih slika
http://www.pik.ba/artikal/575790/prevoz-putnika-minibus/

IVECO Daily-takodjer sa slikama
http://www.pik.ba/artikal/575691/usluge-prijevoza-putnika/

Iveco je inace prinova,kupljen kao teretni pa prepravljen u Turskoj

mate

Ovog jos nismo imali, u nedjelju popodne u Zagrebu, nedaleko od Glavnog kolodvora


mate


Tomek