Gradske i prigradske linije

Autor ikar, Prosinac 01, 2007, 13:41:08

Shole

Da, istina je da piše, al samo za one linije koje inače staju kod Riječkog nebodera (17-18-18b).  Ove koje staju kod "Slavice" ne staju na Fiumari.  Doduše neznam što je s matuljskim linijama.

P.S. dal je kbr. 5  stanica na sredini di je sad, ili je to ipak malo naprijed što bi bilo puno logičnije?

shef

Citat: ikar  u Travanj 08, 2009, 19:09:06
Gdje piše da neće biti stanice na Fiumari? Pa ljepo piše da će biti privremeno kod k.br. 5 (ispred Šeri)! To je prva faza, kada se D404 otvori neće se vozit oko Konta.

Meni i dalje nije jasno kuda će, inače mi ovih dana mozak slabo radi ???
Ako budu izlazili na stražnji izlaz, oko one ruševine od Rijeka-Porat, opet dolaze na križanje gdje je sada ona šikana. kuda onda dalje? Hoće li presjecat promet, pa izlazit u Ribarsku onom trakom gdje je bio izlaz s Delte, koja je sad zatvorena?
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

kico101

Citat: shef  u Travanj 08, 2009, 21:28:22
[
Meni i dalje nije jasno kuda će, inače mi ovih dana mozak slabo radi ???
Ako budu izlazili na stražnji izlaz, oko one ruševine od Rijeka-Porat, opet dolaze na križanje gdje je sada ona šikana. kuda onda dalje? Hoće li presjecat promet, pa izlazit u Ribarsku onom trakom gdje je bio izlaz s Delte, koja je sad zatvorena?
Ako će stajalište biti na Fiumari, to bi trebalo značiti da će izlaziti kamo izlaze i danas, pa zatim u M.S.Tvrdog, oko Konta i dalje na zapad. Valjda. :-\
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

shef

To me zanima, da, kako će doći sa D 404 u Ribarsku. Sadašnje stanje mi je jasno. Bit će veselo tamo u utorak kad se začepi iza Konta sa autobusima, bit će ko poslije promo vožnje kad su Citari blokirali pola Sušaka.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

echo

Može glupo pitanje? Kamo će s terminalom kada se u gradu odluče što će graditi na delti? Vraćat će ga na TBJ?

http://www.mojadelta.com/

mivano

Citat: echo  u Travanj 09, 2009, 18:19:11
Može glupo pitanje? Kamo će s terminalom kada se u gradu odluče što će graditi na delti? Vraćat će ga na TBJ?

http://www.mojadelta.com/
pretpostavljam da će se praviti dislocirani terminali u prigradu; dakle, trolej će biti prisiljen na reorganizaciju prigradskog prometa; kao što znamo takvo što već postoji u Opatiji, a uskoro će bit u Matuljima; ljudi će morat presjedati na tim terminalima

Shole

I tu se vraćamo na ono o čemu smo već 10 puta raspravljali.  Terminali će se maknut na periferiju, a time će se maknut i velik broj putnika jer se nikom neće dat presjedat 2 ili 3 puta i drndat se gradskim busevima od centra do terminala da bi ti na kraju ispred nosa pobjegao "tvoj" prigradski.  Ti isti putnici neće samo tako nestat, nego će bit prisutni u gradu , ali svatko u svom autu.   A onda će se ovi mudraci pitat odakle silne gužve, i zašto je smanjen broj putnika u prigradskim busevima.

ikar

Od ponedjeljka 11.05. linija 18B produžuje novom cestom do Kastva. Primjenjuje se i novi vozni red. Vožnje linije 18 nedjeljom koje su svraćale u Rešetare postaju linija 18b i voze novom trasom (ne idu kroz Rubeše).

5AR

Citat: ikar  u Svibanj 09, 2009, 14:51:30
Od ponedjeljka 11.05. linija 18B produžuje novom cestom do Kastva. Primjenjuje se i novi vozni red. Vožnje linije 18 nedjeljom koje su svraćale u Rešetare postaju linija 18b i voze novom trasom (ne idu kroz Rubeše).
Da danas piše u Novom Listu ta obavijest pod Oglasima dok izmjene voznog reda za liniju 35 piše na početku (4-5 stranica) pod Novosti-ma. Mogli su stavit i skupa

Shole

#69
U Opatiji već nekoliko dana na gradskim linijama prometuje tzv CITY BUS, a u biti to su Autotransovi minibusi koji je dobio koncesiju za spomenute gradske linije (nažalost nitko nije stavio nikakve sliek u ATR podforumu).  O prikladnosti onakvog vozila za te linije neću govorit ovdje, kao ni o voznom redu ni o (ne)popunjenosti istih.   S obzirom da će period besplatnog prijevoza ubrzo završit, baš me zanima kako će se to sve skupa uklopit u već postojeći Autotrolejev sistem.  Naravno, neće se uklopit nikako nego će jadni ljudi morat kupovat pokaznu i za CITY BUS i za liniju 32.  Baš me zanima da li je to početak kraja Autotroleja na Liburniji (u biti početak je bilo ukuidanje linije za Brseč koju je isto preuzeo Trans) i oće li Autotrans u doglednoj budućnosti preuzeti i Autotrolejevu kravu muzaru, liniju 32. 

mivano

#70
onda barem neće falit zglobnjaka, a 564 može mirno u rashod  ;D
raspored je osvanuo u prošlotjednom broju novina Moj grad, sve zapravo voze transovi kombiji
link na raspored
http://www.opatija.hr/fgs.axd?id=2492


thomcro

Citat: Shole  u Svibanj 12, 2009, 12:47:54
... (nažalost nitko nije stavio nikakve sliek u ATR podforumu) ...
Evo ja sam stavio svoju jedinu fotografiju ;D snimljenu sa prozora.
Pozdrav by thomcro


mivano

ja sam jučer stavio sliku, shemu linija i link na ATR podforum

Bari

Danas oko 8.40 na rivi "sukob" vozača 7 (bus neki od 615 i sl) i Taxi Cammeo. Trajao je 5-10 min jer se taksist zaustavio na stanici. Zanimljivo je bilo
KREPAT MA NE MOLAT !

lukica

danas oko 19:(40-50) preko drenove u smijeru grada(doslovno)proletio 60(6ili9) sa tablom
22 KLANA