Promet Makarska – fotografije

Autor maky, Studeni 21, 2007, 11:52:47

XDonald

2.dio:

Paško

Na splitskom kolodvoru.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Za Zagreb sam išao ovom Setrom S 516. Kao i svaka (ex) Flixovka, nije loša, ali ni nešto posebno. Na satu je bilo 515 tisuća km, ali s obizirom na Flix, hmm...
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

i još par s destinacije
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Sljedeći dan u povratku je bila S 431 DT. Na naljepnici još stoje podaci starog vlasnika:

Citat: Dreamwalker  u Listopad 10, 2019, 08:57:40
Drugu sliku smo imali na forumu u temi Promet Makarska - slike, no evo je i ovdje jer sam dobio službenu potvrdu da je to baš taj bus. Od 2014. kad je proizveden bio je u vlasništvu firme Steidl Reisen, a služio je kao jedan od nekoliko službenih autobusa kluba hokejaša na ledu "Ice Tigers". Prvi vlasnik nije štedio na opremi pa pretpostavljam da je vlasnik Prometa Makarske kod koje je danas (MA-310-CP) obavio dobru kupovinu. foto: Volker Stöckmann/karow900.startbilder.de

Sjedio sam na katu naprijed i bilo mi je čak i udobnije nego u jednokatnoj Setri. Ono što moram pokuditi, a događa se u makarskim autobusima prečesto, je da Wi-Fi nije radio. Ne samo da je nedostatak Wi-Fi-ja neispunjavanje vlastite (trenutno itekako skupe, sveukupno Split-Zagreb 360 kuna) usluge, nego ignoriranje pomalo već i civilizacijskog dosega. Na satu 620 tisuća km.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Macola
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

XDonald

Katnjaca i petice za Zagreb, 315 UL i HD za Metkovic:

mate

2 Makaranke od jučer, jedna na odlasku, druga na dolasku u ZG

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

415 ul

Prinova, izvor fb stranica E.Hermann

Lion's Driver


415 ul

Sad bi mu bilo vrjeme da ulozi u buseve zs lokalne linije

XDonald

Evo popravljena Setra 315 H s novim tablicama MA-103-CZ

podgora

Citat: XDonald  u Srpanj 20, 2021, 12:37:48
Evo popravljena Setra 315 H s novim tablicama MA-103-CZ
Nije popravljena ovaka je ista izgorila,ovo je došla ista iz Njemačke prije 2-3 miseca.

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

Paško

Samo je izgorio stražnji dio. Osim njega, bus izgleda identično i trebao bi biti isti - evo fotka iz 2014.

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!