Nabavka novih autobusa (obnova voznog parka)

Autor man134, Studeni 29, 2007, 11:11:52

Garage

Ljudi, čemu provokacije na ovome forumu?
Ne znam što je bilo s Dulibom, ali drago mi je da je opet s nama.

Ovi ISUZU-i dolaze umjesto pet rashodovanih buseva, right?
Zar nije bilo riječi o 6 ISUZU-a?

narancasti

neznam zbog cega se svađate toliko.....najbolje je da se svi ovi postovi izbrišu

kriticar

Citat: Garage  u Studeni 30, 2008, 22:56:10

Ovi ISUZU-i dolaze umjesto pet rashodovanih buseva, right?
Zar nije bilo riječi o 6 ISUZU-a?
Ne dolaze umjesto rashodovanih nego su ih kupile opčine Župa i Konavle (barem neke,ako ne i sve)
i bilo je rijeći o šest,ali dulib je napisao da je registrirano pet. Koliko će ih biti vidjet ćemo
1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

ivog

Pozdrav ljudi!

Evo vam friške informacije, 5 Isuzua je krenulo iz Krapine put Dubrovnika oko 12h, pa vi računajte kolko će im trebat, imamčak dvije fotke, stavljam ubrzo..  ;)

Inače, još su mi jučer zapeli za oko, bili su parkirani jedan do drugog na Presečkovom parkingu..  ;)

kriticar

Bravo ivog. Jesi li ih slikao na odlasu iz Krapine? nestrpljivo čekamo slike
1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

ivog

Evo, evo..

Prije puta su išli si malo potankirat..
Baš je bilo zanimljivo vidjeti 5 neobičnih buseva na benzinskoj (tu se obično motaju Presečkovi), dok je ovo prava rijetkost..







Nažalost, kiša je lijevala ko blesava, a ja sam bio u žurbi..

I za kojih 20-ak minuta sam ih vidio kako idu u koloni put Dalmacije po magistrali, nažalost, bio sam prespor ili oni prebrzi, tak da niš od toga, makar bi bila fenomenalna slika..

Srđan

Super si ih uhvatio...izgledaju drukčije od prijašnjih...pogotovo naprijed...
Jel imaju ona široka vrata kao ovaj što ga je kritičar slikao? http://i163.photobucket.com/albums/t297/kriticar/PIC_0059-2.jpg

kriticar

Hvala ivog
Kao što se može vidjeti isuzu imaju reg i jedna od njih je DU438EL
garažni brojevi bit će naljepljeni u Dubrovniku
iako imaju oznake za prijevoz djece(sada preklopljene) ne vjerujem da će voziti djecu, već će ostati za posebni prijevoz i najam turističkim agencijama, a 131,132 i 133 bi mogli na linije, ali vidjet ćemo
1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

kriticar

srđo i ovi su turistički, a ne prigradski jer prigradski imaju niži rub prozora otraga tj.veći prozor.
možda onaj šesti o kom se pričalo dođe u prigradskoj verziji,ako uopće dođe
1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

ivog

Nema na čemu, sad čekamo kakvu novu pošiljku, pa opet sačekuša..  :)

man750

Vidim da su dulib i kriticar stavili tri reg. novih isuzu pa ću ja još dvije Du-436-EL i DU-437-EL
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

Tomek

#56
Dećki, drago mi je da su novi Isuzuzi došli u vozni park, ali ovo bojanje sprijeda barem meni izgleda grozno... Isuzu sa svakom novom generacijom izgleda mrvicu lijepše tako da je ova zadnja generacija čisto pristojan autobus pa mi nije jasno zašto su išli bojati neke djelove koji su inače druge boje... Puno bolje bi izgledalo da mu plastika oko svjetala nije bojana, a i da mu je crno ispod vjetrobranskog stakla ostavljeno... Evo primjera, jedan od Promet ST(maky)




Uglavnom, važno je da su kupljeni novi autobusi, ali ovo pišem da se za slijedeći put možda nešto promjeni  ;)

miky

Slažem se u potpunosti, grozno izgledaju onako obojani od branika do stakla. Trebali su ostavit onaj crni dio i masku sivu i puno bi bolje izgledali..., ali naši Libertasovci moraju uvijek nešto pametovati...

Srđan

Možda nisu htjeli crnu boju jer je vrlo nezahvalna,pogotovo na suncu izbljedi i matira se puno prije
bilo koje druge boje.Ali zato postoji i bijela ako su taj efekt crne htjeli izbjeći,puno
bi bolje izgledalo nego ovako.

ivog

Inače, prvi put kad sam ih vidio iz daljine, pomislio sam da su Riječani nabavili nove buseve, kad ono DU registracije, baš sam ostao zapanjen..  :D