Presečki - slike

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 00:47:19

Tomek


Tomek

Iznenadila me unutrašnjost ovog Translinera. Ne znam dali su je obnovili, ali izgleda vrlo uredno i čisto


Alex

Od 1.6. Presečki na liniji Ivanec - Krapina- Zagreb :


ivog

Citat: Alex  u Lipanj 02, 2008, 20:40:27
Od 1.6. Presečki na liniji Ivanec - Krapina- Zagreb

Zanimljivo, zanimljivo...

Mislim da dosad nisam nikad vidio taj bus na toj liniju (možda je prije koji put siva setra se znala zalomit, ali..)

ivog

Citat: Tomek  u Lipanj 01, 2008, 22:18:31
Iznenadila me unutrašnjost ovog Translinera. Ne znam dali su je obnovili, ali izgleda vrlo uredno i čisto

Mislim da nije obnavljana, a zašto je u tako dobrom stanju leži u tome kaj taj bus vozi po Krapini (sad ga viđam u Zg) nazovimo to tako elitne linije..

Taj bus sam rijetko viđao da se vozikao po lokalnim linijama cijele dane, eventualno kad je neki bus bio u kvaru pa je došao kao zamjena...

Inače, taj bus vrlo često vozi izlete i školarce...

erobuss

10-159 danas u Hercegovini.

Eurobus av120

i bus je strašno udoban, jedno vrijeme je vozio linije stubičke toplice - zagreb (nakon što su prodani MAN-ovi a vozači nisu zadužili nove autobuse) no nakon dolaska novih vozila jednostavno je nestao s tih linija...

ivog

Sjećam ga se još dok je bio roze boje il tak neš slično..  ;)

Inače, taj bus nikad nije se udomaćio na nekoj liniji, očito zbog svoje veličine, ipak ima malo više sjedećih mjesta nego nazovimo to tako običan bus...

Prije dosta godina sam ga viđao najviše na relaciji Zagreb - Pregrada, bio je stacioniran u Pregradi, zatim se preselio u Krapinu i tam vozi po potrebi..

E i dosta je tih u vožnji..

tamlover

kak su baš njega zbrali za elitu? ???
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Servis

Citat: tamlover  u Lipanj 04, 2008, 20:30:30
kak su baš njega zbrali za elitu? ???

Da, baš i ja gledam kako se priča o najobičnijem Translineru.  ???

Tomek

Ukrao sam ovu sliku na netu da konačno imamo i sliku jedne od dvije nove Bove Lexio koje su potpuno iste -- 10-171 i 10-172... Svako jutro inače voze radnike zagrebačke banke iz Velike Gorice te mi se čini da jedna ima zastore, a druga nema, ali to nije 100% jer ih uvijek vidim ujutro kad još drijemam na cesti  ;D


Eurobus av120

točno, jedna ima zastore i udobnija sjedala koja se mogu spuštati, dok druga nema zastore i sjedala su fiksna, bez naslona za ruke....

zlikowszky

Citat: Tomek  u Siječanj 12, 2008, 02:02:36


S "srebrnjaka" je skinut "Presečki Bus" i sad piše samo "Presečki". Osim toga, nisu više dvije plave crte u paunovom repu nego tri kao i kod ostalih s tom shemom bojanja. Promjene su uočljive i ne guzici, a nestali su i info natpisi "Presečki tours"

Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

tamlover

...i bilo je lepo i navek TAM bu....

ivog