Europa bus, Valjevo

Autor Mercedes, Prosinac 06, 2009, 23:17:06

Mercedes

Europa Bus
Karađorđeva 120, Valjevo
tel: +381 14 239688

tomo


busfan

Citat: tomo  u Prosinac 07, 2009, 17:34:17
Je li to ex ATP Vojvodina?

Nisam siguran, ali mislim da oni imaju dvije 417GT-HD, jos od prije propasti Vojvodine

laki

nije od vojvodine,znam ja sam iz valjeva.imaju extra vozni park drze i gradski prevoz u valjevu,mercedesi,manovi,setre...

peja

Vojvodina je imala 3x s 417 gt-hd (1x plava, 2x siva)
Sive su u "Transproduktu", dok je plava u "Fudeksu" ;)

laki

jeste ja mislim da je tako.vama je super gradski prevoz u hrvatskoj u svim gradovima,a kod nas mi se svidja samo u beogradu i u VALJEVU :) 


busfan

Extra dobra 215HDH, cini mi se ex Bata-Reisen

Mercedes

gledao sam i u bata reisen ovakve ali nevjerujem da je njegova jer ima natpis od nekog müller reisen

busfan

Bata je prodao svoju, ali cini mi se Lukicu. Mozda su sad ovi uzeli od Lukica, a moguce da ih je Müller imao vise.
U svakom slucaju meni prelijep autobus, svidja mi se i sema i dobro je ocuvan, svaka cast za slike

ivances

#10
Septembar 2009, Grcka, Polychrono, Halkidiki, sa ovim busom sam putovao tamo preko "Argus toursa", kao sto se vidi na njemu pise i Radojevic tours, ali i Europa bus, pa sam odlucio da sliku stavim ovde. Setra nije nekog upadljivog izgleda ali je savrseno udobna....


djordje

Ovo je Radojeviceva Setra, samo je bila registrovana na Europa bus ( vise nema te nalepnice ). Radojevic inace ima vise autobusa, ja znam za 4 ( mozda ima i vise )

5AR

#12







mate

Da osvjezimo temu nakon skoro 2.5 godine, s ovim MB Tourismom (VA-053-JW)


frukec