Vasa najdraza linija i autobus

Autor man134, Prosinac 01, 2007, 20:23:47

man134

evo ovdje piste koji vam je najdrazi autobus i linija  ;)

narancasti

najdraža linija 1A a uz liniju ide i najdraži autobus,to je man lions city (gb135)

dubi

moja najdraza linja 6,a najdrazi bus gbr city 134
koristite libertas....

Garage

Najdraža linija - broj 5 (petica).
Najdraži bus, još s kraja 80-ih i dobar dio 90-ih, g.br. 57 stari (s radijom unutra)!

MAN SL222


staypp83

"The difference between stupidity and genius is that genius has its limits." - Albert Einstein

MAN SU220

Najdraža Linija 16,a autobus g.b.  23   ;D

super mario

najdraže linije 3 i 8,autobusi s reklamama

staypp83

Sada, kad su dosli novi MAN-ovi, najdrazi mi je gbr. 36...  ;D ;D
"The difference between stupidity and genius is that genius has its limits." - Albert Einstein

Garage

Evo se danas sjetih.
Stara linija br. 2, Pile-Uvala Lapad, već je krajem 80-ih bila gotovo nerentabilna jer ju je ugrozila linija br. 4. Ova mi je bila jako draga jer je bus išao dosta čudnom relacijom, Pile-stari kolodvor-uz Batalu i posljednja stanica je bila ispod staroga hrasta kod hotela Komodor.
Danas tog hrasta više nema, nestao u radovima Lapadskih dvora.

tramvaj1910

Valjda si mislio na kraj sedamdesetih? Ukinuta je već početkom osamdesetih godina, vozila je starom trasom tramvajske linije 2.

Garage

Nikako kraj 70-ih jer bih se vozio u maminom trbuhu, pobogu!

tramvaj1910

Zbunilo me ovo "stara linija 2" pa sam odmah pošao odgovorit a da dalje nisam ni pročitao, jer je stara išla trasom tramvajske linije 2, i ta je ukinuta krajem sedadesetih, a ova što ti pričaš je uvedena umjesto nje, mislim da je 90-e godine odvozila zadnju turu, kod tog hrasta se u vrijeme rata i neposredno nakon njega okretala linija 4.

Marko_BL417

Najdraža linija Dubrovnik - Kotor, najdraži bus Regio gbr. 174 i Crossway gbr. 321 sa iste linije