SASTANAK 29.12.2007.

Autor ikar, Prosinac 24, 2007, 15:52:40

ikar

Molim sve zainteresirane za sastanak 29.12.2007. koji će se održati u popodnevnim/predvečernjim satima da me kontaktiraju na privatnu poruku za daljnje informacije.

Tomek

I dok riječka ekipa cuga u nekom bircu na obali, javljam se u ime zagrebačke da javim da smo sretno stigli kući. Dečki velika Vam hvala, bilo je stvarno nezaboravno.

kico101

Potpisujem zadnju Kikijevu rečenicu. :)
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Ivan


mannas

Sljedeci put se vidimo u Zagrebu !

shef

A što da kažem, hvala kolegama koji su nas došli posjetiti, žao mi je da se nisam uspio osloboditi radnih obaveza i upoznati se s dijelom rukovodstva iz središnjice.
Do viđenja u Novoj.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

man134

super sastanak pa bas ste se ljepo proveli..... ;)

Tomek

Što se mene tiče bilo je super, posebno hvala Kikiju i NP-u što su nas provozali gradom, a onda i svima ostalima što su se došli naći.

Dečki koji su dali novce su upisani pod financije tako da se sve zna.

Moje slike i par riječi o putovanju malo kasne jer sam bio danas na putu u Zagorju, ali probat ću večeras to staviti na forum.

Hvala Vam dečki, do slijedećeg viđenja, nadam se da ste se poslije još dobro utoplili  ;D

LuckyLooser

#8
Zahvalio bih Ivanu i Tomeku na posjeti i ugodnom druženju. Zadivili su me poznavanjem riječkog JGP-a. Nadam se da ćemo uskoro organizirati uzvratni posjet u metropolu. ;)

Citat: Tomek  u Prosinac 30, 2007, 17:55:40
nadam se da ste se poslije još dobro utoplili  ;D
I preveć

Citat: Kiki273  u Prosinac 30, 2007, 00:52:52"Ko to tamo piša"  ;D

Da ne bi ispalo kako sam samo ja visio po grmićima ;D


Dečki, čekate autobus? Ovdje vam nije autobusna stanica. ;)


Stiže šajeta sa Hreljina. Od brzine mi se slika zamutila.

Boki651

Odlično ekipa, jako mi je žao što nisam mogao doći, ali mi smo se mimoišli negdje prije Karlovca vjerojatno